Ситуація з «Одеським короваєм» Lauffer може стати прецедентом для присвоєння інших компаній – гендиректор

Неправомірні судові рішення, ухвалені у відношенні компанії «Одеський коровай», яка входить до Lauffer Group, створюють судовий прецедент, який надалі дозволить російським структурам одержати у власність будь-яке українське підприємство.

Про це заявив генеральний директор компанії Станіслав Степченко, повідомила 30 вересня прес-служба групи.

За його словами, відповідно до неправомірного рішення суду, борги перед ПАТ «Дочірній банк Ощадбанку Росії» кримських заводів «СКХП» і «Кримхліб», які були виведені з-під управління Lauffer Group урядом Криму, покладають на одеські підприємства.

«Можливість присвоєння російським банком майна й активів «Одеського короваю» на підставі заборгованостей перед банком кримських підприємств покладе початок тим процесам, які вже сьогодні називають прихованою економічною анексією», - відзначив керівник компанії.

С.Степченко додав, що в Україні відсутня державна політика із підтримки підприємств, які втратили активи у Криму, Донецькій і Луганській областях.

«Компаній, які опинилися в аналогічній ситуації, дуже багато. І це найбільші компанії. Невже великі платники податків, які наповнюють бюджет країни, які надають робочі місця, які відіграють чималу роль у формуванні ВВП країни, не заслуговують на увагу до такої важливої проблеми? Важливої не тільки з погляду ведення бізнесу, важливої з погляду конкурентоспроможності України як економіки в цілому», - підкреслив він.

Міжнародна група компаній Lauffer входить до десятки переробних компаній України і є одним зі світових лідерів у сегменті виробництва борошна та хлібобулочних виробів. Група компаній працює в Україні 14 років і включає близько 100 підприємств у різних сегментах харчової промисловості.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.