Grain Alliance збільшив потужності елеватора в Полтавській області

Компанія Grain Alliance (ТОВ «Баришівська зернова компанія») збільшила потужність одночасного зберігання на Пирятинському елеваторі (Полтавська обл.) на 60 тис. м3. Про це повідомила прес-служба компанії «Варіант Агро Строй», обладнання якої було встановлено на елеваторі.

Відзначається, що в жовтні 2017 р. успішно завершилася друга черга монтажу обладнання: СВП 27,5.27, всього було поставлено 4 силосу.

«Не дивлячись на те, що на елеваторі в Пирятині раніше було встановлено обладнання для зберігання зерна інших вітчизняних виробників (загальною потужністю 50 тис. тонн), за результатами технічного тендеру, саме силоси «Варіант Агро Строй» з великим діаметром 27,5 м і посиленими технічними властивостями були обрані нашим партнером» - пояснив керівник регіонального представництва «Варіант Агро Строй» в м. Київ Олексій Киба.

Згідно з повідомленням, «Баришівська зернова компанія» вибрала лінійку силосів «Варіант Агро Строй» - PROFI для промислового використання, які відносяться до класу «професійні». Дані силосу відповідають всім технічним нормам, прийнятим в Україні, і навіть мають запас міцності по снігового навантаження на даху силосів, по стійкості і міцності конструкцій експлуатуються, переважно, на крупних елеваторах.

Компанія «Астарта» збільшить потужності елеваторів у Вінницькій та Хмельницькій областях

Агрохолдинг «Астарта» планує у 2016 р. збільшити потужності Войтовецького елеватора в Хмельницькій області на 55% - до 56 тис. тонн, а елеватора у Вінницькій області (м Хмільник) - в 4,4 рази, з 18 до 80 тис. тонн. Про це 4 травня повідомила прес-служба компанії.

Укрзалізниця встановила 6 силосів для контейнерного зернового терміналу на станції «Одеса-Ліски»

Центр транспортного сервісу «Ліски» (контейнерний оператор ПАТ «Укрзалізниця») продовжує будівництво припортового зернового терміналу з пропускною спроможністю близько 15 тис. TEU на рік на території Одеського відділення Центру станції «Одеса-Ліски».

У Вінницькій області розвивається елеваторна інфраструктура

У Вінницькій області розвивається елеваторна інфраструктура

У Вінницькій області у 2016 р. продовжиться будівництво п'яти елеваторів на 394 тис. тонн зерна (у Бершадському, Вінницькому, Гайсинському, Калинівському та Липовецькому районах). Про це 15 січня повідомила прес-служба облдержадміністрації.

ЄБРР надасть $40 млн. кредиту для розширення зернового терміналу в Одеському порту

ЄБРР надасть $40 млн. кредиту для розширення зернового терміналу в Одеському порту

Європейський банк реконструкції та розвитку надасть довгостроковий кредит обсягом до $40 млн. компанії GN Terminal Enterprises Ltd (Кіпр), що входить до групи GNT, для фінансування розширення потужностей зернового терміналу в Одеському порту, повідомила прес-служба банку.

«Маріупольська інвестиційна група» модернізувала потужності з перевалки зернових

Маріупольська інвестиційна група - модернізувала потужності з перевалки зернових

Азовський судноремонтний завод (АСРЗ), що входить до ТОВ «Управляюча компанія «Маріупольська інвестиційна група», вклав 1 млн. грн. у реконструкцію та модернізацію потужностей з перевалки сільгоспкультур.

Більше статей...

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.