Україна за 9 місяців поточного сезону експортувала майже 355 тис. тонн борошна

За підсумками 9 місяців 2017/18 МР обсяг експорту борошна з України виріс до 354,73 тис. тонн проти 295,8 тис. тонн в липні-березні попереднього сезону і 255,7 тис. тонн за алогічний період 2015/16 МР.

Експорт українського борошна в поточному сезоні виріс більш ніж на 20%

За підсумками липня-січня 2017/18 МР, згідно з оцінками ІА «АПК-Інформ», на зовнішні ринки було поставлено 279,9 тис. тонн українського борошна, що на 22% перевищило аналогічний показник попереднього сезону (229,9 тис. тонн). За вказаний період лише в грудні місячний обсяг експорту поступився минулорічному показнику.

З початку сезону ДПЗКУ експортувала майже 30 тис. тонн борошна та висівок

 ДПЗКУ

Державна продовольчо-зернова корпорації України з початку 2017/18 МР поставила на зовнішні ринки 28,7 тис. тонн борошна та висівок. Про це повідомив в.о. голови правління Дмитро Гавриш.

Борошномели України відвідали спеціалізоване підприємство з виробництва млинового обладнання Pingle Group в Китаї

Pingle Group

Громадська спілка «Борошномели України» відвідала спеціалізоване підприємство з виробництва млинового обладнання в Китаї – групу компаній Pingle Group.

Розвиток внутрішнього ринку борошна в Україні стримують зниження чисельності населення і зміна культури харчування - експерт

Произвосдство муки

Аналізуючи тенденції та перспективи розвитку внутрішнього ринку борошна в Україні, можна виділити два базових тренди - скорочення чисельності населення країни і зміна його структури, а також зміна споживчих уподобань українців.

Більше статей...

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.