Брак вагонів призводить до зупинки найбільших борошномельних підприємствах України

Найбільші українські зернопереробні підприємства повідомляють про можливість повної зупинки роботи через те, що склади переповнені продукцією, яку нічим відвантажувати. Про це йдеться в офіційних зверненнях керівництва низки компаній до першого заступника міністра аграрної політики та продовольства України Максима Мартинюка.

Україна за 9 місяців поточного сезону експортувала майже 355 тис. тонн борошна

За підсумками 9 місяців 2017/18 МР обсяг експорту борошна з України виріс до 354,73 тис. тонн проти 295,8 тис. тонн в липні-березні попереднього сезону і 255,7 тис. тонн за алогічний період 2015/16 МР.

Експорт українського борошна в поточному сезоні виріс більш ніж на 20%

За підсумками липня-січня 2017/18 МР, згідно з оцінками ІА «АПК-Інформ», на зовнішні ринки було поставлено 279,9 тис. тонн українського борошна, що на 22% перевищило аналогічний показник попереднього сезону (229,9 тис. тонн). За вказаний період лише в грудні місячний обсяг експорту поступився минулорічному показнику.

З початку сезону ДПЗКУ експортувала майже 30 тис. тонн борошна та висівок

 ДПЗКУ

Державна продовольчо-зернова корпорації України з початку 2017/18 МР поставила на зовнішні ринки 28,7 тис. тонн борошна та висівок. Про це повідомив в.о. голови правління Дмитро Гавриш.

Борошномели України відвідали спеціалізоване підприємство з виробництва млинового обладнання Pingle Group в Китаї

Pingle Group

Громадська спілка «Борошномели України» відвідала спеціалізоване підприємство з виробництва млинового обладнання в Китаї – групу компаній Pingle Group.

Більше статей...

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.