Экспорт муки из Украины в июле-феврале 2015/16 МГ

Экспорт муки из Украины в июле-феврале 2015/16 МГ

За 8 месяцев текущего МГ в Украине произведено около 1,36 млн. тонн пшеничной муки, в том числе почти 10,6% всего объема (более 144 тыс. тонн) – Аграрным фондом. За аналогичный период 2014/15 МГ было произведено около 1,41 млн. тонн.

Експорт борошна з України в грудні 2015 року та першій половині 2015/16 МР: показники рекордні

Експорт борошна з України

За січень-листопад 2015 року в Україні вироблено близько 1,83 млн. тонн пшеничного борошна, що на 10% менше за аналогічний період минулого року. З них у листопаді – 187 тис. тонн, що практично дорівнює обсягу листопада 2014 року.

Український ринок продовольчого жита та житнього борошна: чи варто очікувати на зміни в 2015/16 МР?

Український ринок продовольчого жита та житнього борошна

Із сезону в сезон для сектору жита та житнього борошна в Україні характерною є волатильність. Кон'юнктура ринку готової продукції традиційно перебуває в прямій залежності від цін на сировину. При цьому ціноутворення в сегменті зернової зазнає впливу як співвідношення попиту/пропозиції, так і економічної ситуації в країні. Так, протягом останніх 5 років посівні площі під житом значно скоротилися через переорієнтацію аграріїв на більш рентабельні культури. Детально про роботу зазначених ринків на старті 2015/16 МР у нашому матеріалі.

Старт 2015/16 МР на українському ринку пшеничного борошна та висівок

Старт 2015/16 МР на українському ринку пшеничного борошна та висівок

Очевидно, що цінова ситуація на українському ринку пшеничного борошна перебуває в прямій залежності як від кон'юнктури ринку продовольчої пшениці, так і активності попиту покупців. Аналізуючи роботу сектору продуктів переробки в перші місяці 2015/16 МР, експерти ІА «АПК-Інформ» дійшли висновку, що фактори впливу істотно не змінилися, але з'явилися деякі особливості. Про розвиток цінової ситуації, перспективи й очікування операторів ринку в нашому матеріалі.

Розширення сфери застосування аграрних розписок – спроба уряду залучити інвестиції у сільськогосподарське виробництво

Загальновідомим фактом на сьогоднішній день є наявність перепон для розвитку сільського господарства, що проявляється, перш за все, у відсутності належного фінансування аграрного сектору економіки.

Не розрахувалися: хто з агрохолдингів не впорався з боргами

Девальвація гривні зіграла злий жарт з багатьма агропідприємствами країни. Ситуація склалася таким чином, що з тринадцяти публічних агрохолдингів п’ять змушені були реструктуризувати свій борг, не маючи можливості сплачувати за кредитом. Збитки від курсових різниць після девальвації гривні з 8 до 21 гривні за долар не дозволили вберегти кошти навіть великих аграріїв.

Українське борошно: у битві за якість та економію

У 2014/15 МР, що закінчується, виробництво борошна в Україні оцінюється аналітиками ІА «АПК-Інформ» на рівні 2,52 млн. тонн, що на 80 тис. тонн поступиться показнику минулого сезону та на 100 тис. тонн – 2010/11 МР.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.