Відтепер українців інформуватимуть про харчові продукти так само, як і європейців - експерти ЄС

Верховна Рада України ухвалила законопроект №8450 «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» від 07.06.2018, який було розроблено за допомогою експертів Проекту Європейського союзу «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні».

У жовтні з України експортовано рекордний місячний обсяг висівок – ІА «АПК-Інформ»

Згідно з оперативними даними, за підсумками жовтня 2018/19 МР на зовнішні ринки поставлено понад 63,5 тис. тонн українських висівок, що стало рекордним показником для зазначеного місяця.

Встигніть зареєструватися на практикум «Законодавчі аспекти впровадження системи НАССР»!

Асоціація «Борошномели України» запрошує всіх виробників зернової продукції та представників елеваторів, борошномельних, круп'яних, комбікормових і хлібопекарських підприємств, а також галузевих об'єднань і асоціацій на практикум «Законодавчі аспекти впровадження системи НАССР в зерновий і переробної галузі».

Мінагропрод та учасники зернового ринку підписали меморандум про взаєморозуміння на 2018/19 МР

10 серпня Міністерство аграрної політики і продовольства України та учасники зернового ринку підписали традиційний меморандум про взаєморозуміння щодо рекомендованих обсягів зерна, які можуть бути експортовані в 2018/19 МР.

Більше статей...

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.