Під дих від своїх, або Чому українські борошномели можуть втратити зовнішні ринки

Незважаючи на складні політичні умови в Україні в останні 5 років, саме на цей період припав активний розвиток української борошномельної галузі. Помітним є істотне зростання інтересу інвесторів до даної галузі, що дозволило як наростити виробничі потужності і, відповідно, обсяг вироблення і експорту даного продукту, так і відкрити українське борошно для безлічі іноземних споживачів.

Вивести Україну на високі світові позиції експортерів борошна - одне із завдань ДПЗКУ - В'ячеслав Цегельник

В'ячеслав Цегельник

Протягом останніх декількох сезонів Україна істотно збільшила виробництво пшеничного борошна і наростила експортний потенціал, що дозволило розширити ринки збуту готової продукції. Так, у 2015/16 МР обсяги експорту борошна знову встановлюють рекорди: за період липень-травень на зовнішні ринки було поставлено 312,1 тис. тонн продукції проти 257,5 тис. тонн за весь попередній сезон.

В Україні хліб є найбільш зарегульованим продуктом - "Укрхлібпром"

З початку 2015 року ціна на хліб і хлібобулочні вироби в Україні підвищилася більш ніж на 34%, що було зумовлено рядом об'єктивних факторів: зростанням цін на борошно, електроенергію, бензин.

Високою частка продовольчої пшениці у врожаї 2014 року не може бути за визначенням

Проблема якості зібраної пшениці врожаю 2014 року в даний час є важливою і актуальною. Ряд борошномелів повідомляє, що в Україні вже утворився дефіцит зерна хлібопекарських кондицій.

Низька якість пшениці врожаю-2014 не стане перешкодою для успішної роботи

Щорічно виробники пшеничного борошна зіштовхуються з багатьма проблемами, яких, на жаль, менше не стає. Незважаючи на достатньо непрості умови роботи в поточному сезоні, до них додалися ще й бойові дії в східному регіоні України. Однак борошномелам вдається відносно стабільно працювати, а також налагоджувати нові ринки збуту.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.