У 2015 році Аграрний фонд України закупить 1,2 млн. тонн зерна

Цього року ПАТ «Аграрний фонд» придбає 1,2 млн. тонн зерна, в т.ч. за форвардом буде закуплено 1 млн. тонн, за спотом – 200 тис. тонн.

Про це 4 березня заявив в.о. голови правління фонду Андрій Радченко, повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Також він нагадав, що під час першого етапу форварда фонд уклав угоди на придбання 781 тис. тонн зернових, з яких 752 тис. тонн становила пшениця 2 і 3 класу.

«Мінімальна партія зерна для пшениці – 100 тонн. Ми не переглядатимемо цю структуру, адже прагнемо підтримати сільськогосподарських виробників у важкі фінансові часи», - пояснив А.Радченко.

За його словами, Аграрний фонд приймає заявки на укладання договорів до 30 березня, проте, у разі потреби цей термін може бути подовжено до квітня ц.р.

Крім того, А.Радченко повідомив, що борошномельної пшениці в запасах фонду достатньо для щомісячної сумарної реалізації до 50 тис. тонн борошна.

«В Аграрного фонду дійсно вистачить ресурсів, щоб реалізовувати борошно до березня наступного року», - повідомив він.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.