Нелегальна закупівля зерна в Україні набула масового характеру – ЄБА

Починаючи із червня ц.р., уся система закупівлі, переробки та експорту зерна в Україні перебуває під загрозою через нелегальну закупівлю зерна нового врожаю, яка набула системного і масового характеру.

Про це заявили представники Комітету зернових і олійних культур Європейської бізнес-асоціації (ЄБА) у ході засідання, яке відбулося 28 серпня, за участю керівництва Національного банку України, а також представників Державної фіскальної служби, Міністерства аграрної політики та продовольства і Міністерства фінансів України, повідомила прес-служба ЄБА.

«Нелегальні закупівлі зерна, як правило, здійснюються групою невідомих осіб і компаній безпосередньо у сільгоспвиробників, розрахунки ж відбуваються за готівку в іноземній валюті», - відзначили представники ЄБА.

На їхню думку, неконтрольовані закупівлі зерна нового врожаю в Україні на цей час набули масового характеру і мають низку негативних наслідків для всієї аграрної галузі країни.

«Так, уже зараз збільшився дисконт у ціні на українське зерно», - підкреслюється в повідомленні. Як заявили в ЄБА, комітет асоціації готовий і надалі співробітничати із представниками влади для знаходження інструментів вирішення даної проблеми.

У 2015/16 МР з України може бути експортовано 12,5 млн. тонн пшениці - ІА «АПК-Інформ»

Набув чинності закон України про удосконалення адміністрування ПДВ

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.