Запрошуємо до розгляду концепції програми розвитку аграрного сектору України до 2020 року

Мінагропрод України запрошує приєднатися до розгляду концепції Державної цільової програми розвитку аграрного сектору економіки на період до 2020 року та проекту Закону

«Про державну підтримку сільського господарства» (нова редакція), а також розроблених Департаментом стратегії та економічного розвитку Мінагропроду відповідних нормативно-правових актів. (Завантажити документи можна в кінці новини.)

Після її доопрацювання та затвердження Кабінетом міністрів України планується розробити програму, яку буде винесено на розгляд Кабміну України до 30 червня.

Метою програми є створення організаційно-економічних умов для ефективного соціально спрямованого розвитку аграрного сектору, стабільного забезпечення населення якісною та безпечною вітчизняною сільськогосподарською продукцією, промисловості – сільськогосподарською сировиною, виробництво продукції з високою доданою вартістю, нарощування обсягів на світовому ринку сільськогосподарської продукції та продовольства.

Основними напрямами на наступні 5 років у сфері агропромислового комплексу розробники вбачають розвиток земельних відносин, рослинництва, тваринництва, рибного господарства, переробної та харчової промисловості, малого та середнього бізнесу і розвиток аграрного ринку.

Програма спрямована на зростання валової продукції сільського господарства, обсягів виробництва харчових продуктів, зокрема дитячого харчування. Також очікується зростання показників споживання основних харчових продуктів. Планується зростання експорту сільськогосподарської продукції щороку до 3-4%, харчової та переробної промисловості – на 5-7%. Має бути забезпечено ефективне використання рибогосподарських водних об'єктів, зменшення енергоспоживання до 2020 року на 8-10%.

Обсяги фінансування завдань і заходів програми, за попередніми розрахунками, становлять близько 100 млрд. грн. та будуть уточнюватися на етапах її розроблення і погодження.

Просимо у тижневий строк розглянути направлені акти та надати свої пропозиції та зауваження до них на електронні адреси:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. – щодо концепції програми розвитку аграрного сектору на період до 2020 року

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. – щодо проекту Закону «Про державну підтримку сільського господарства»

 

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.