ВР України зменшила час надання карантинного сертифіката

Верховна Рада України прийняла в другому читанні законопроект №2655 «Про внесення змін до Закону України «Про карантин рослин» (щодо зменшення адміністративного навантаження)».

«За» зазначений проект закону 15 липня проголосували 234 депутати.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, термін видачі карантинного і фітосанітарного сертифікатів обмежується до 24 год після завантаження транспортного засобу. Також вводиться окремий перелік об'єктів регулювання для імпорту, експорту та реекспорту рослинної продукції, скорочується перелік об'єктів державного нагляду у сфері карантину рослин.

Також законопроект передбачає введення публікації на інтернет-сторінці відповідального центрального органу виконавчої влади повного переліку об'єктів карантинного контролю в розрізі країн, скасування обов'язкового проходження перевірки для перевезення і вирощування рослин, введення обов'язкової видачі карантинного сертифіката тільки за умови вивезення рослин за межі карантинної зони.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.