Українські борошномели разом з колегами із Середньої Азії провели низку зустрічей з представниками турецького зернопереробного бізнесу

Українські виробники борошномельної та круп’яної продукції продовжують активно вивчати світовий досвід виробництва та експорту зернопереробної продукції.

Саме тому Спілка «Борошномели України» разом з колегами із Середньої Азії за підтримки ФАО та ЄБРР цьогоріч відвідали найбільшу турецьку виставку борошномельного обладнання World MillTech, яка проходила з 29 березня по 1 квітня у м.Стамбул.

Представники найбільших компаній України, Казахстану, Узбекистану, Таджикистану з виробництва борошна, круп, пластівців, безглютенової продукції та галузевих асоціацій на міжнародній платформі провели низку зустрічей з працівниками турецьких галузевих асоціацій, машинобудівних підприємств та виробниками борошна.

В ході перемовин з TUSAF та ICC (International Association for Cereal Sciencу and Technology) обговорили варіанти взаємовигідної співпраці, налагодили контакти з виробниками борошна та обговорили питання стосовно спільного експорту борошна, а також зустрілись з ведучими турецькими виробниками обладнання та пропрацювали можливості його поставок.

Продовженням співпраці стало взаємне бажання турецької делегації борошномелів взяти участь у «Форумі зернопереробників - 2018», який відбудеться 28-29 вересня у м.Одеса.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.