У січні-вересні «Концерн Хлібпром» збільшив показник EBITDA на 55%

За результатами січня-вересня показник EBITDA ПАТ «Концерн Хлібпром» склав 93,5 млн. грн., що на 55% більше, ніж за аналогічний період 2014 р. Про це 29 жовтня повідомила прес-служба компанії.

У III кварталі 2015 р. сума EBITDA «Концерну Хлібпром» відповідно до звітності виросла на 18% в порівнянні з результатом за квітень-червень п.р. і склала 39,3 млн. грн.

«Позитивних операційних результатів компанія досягла завдяки оптимізації та підвищення ефективності бізнес-процесів», - заявила фінансовий директор компанії Марта Федьків.

Також у повідомленні наголошується, що в III кварталі 2015 р. компанія скоротила чистий збиток на 9% у порівнянні з показником за аналогічний період минулого року. Причинами скорочення є наявність валютних кредитів у кредитному портфелі компанії та значні коливання курсу валюти на міжбанківському валютному ринку країни. Для зменшення залежності від валютних коливань в III кварталі п.р. «Концерн Хлібпром» реалізував процес конвертації валютної заборгованості по частині кредитів у заборгованість у національній валюті.

ПАТ «Концерн Хлібпром» займається виробництвом і продажем хліба, заморожених напівфабрикатів та кондитерських виробів. До структури компанії входить 8 переробних підприємств, розташованих у Львівській та Вінницькій областях. Продукція випускається під ТМ «Хлібна хата», «Вінницяхліб», «Львівський хліб», «Живий злак», Panerini, Bandinelli, «Любляна» і «Наминайко».

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.