Спілка «Борошномели України» вітає нового учасника – компанію Столичний млин

До ГС «Борошномели України» приєдналося ще одне провідне українське підприємство – «Столичний млин».

ТОВ «Столичний млин», яке засноване у 1901 р., на сьогоднішній день об'єднує елеватор і млин в єдину систему і є найбільшим виробником борошна в Україні. Підприємство має 3 власні млини з оновленим устаткуванням, виготовленим світовою фірмою Buhler (Швейцарія), а також 2 надпотужних елеватора місткістю 32 тис. і 43 тис. тонн з можливістю портового завантаження і 2 ділянки розфасовки борошна на італійському і німецькому обладнанні. Це дозволяє компанії переробляти понад 250 тис. тонн зерна на рік і щоденно постачати понад 1 тис. тонн високоякісного борошна та іншої продукції українським та закордонним підприємствам.

Вся продукція «Столичного млина» відповідає стандартам якості ДСТУ 46.004-99 ISO 90001: 2008 HAСCP.

Варто зазначити, що представники компанії є активними учасниками робочих груп щодо внесення пропозицій і розробки змін до галузевих стандартів. Зокрема, експерти «Столичного млина» активно брали участь в розробці нової редакції національних стандартів України «Борошно житнє хлібопекарське. Технічні умови» та «Пшениця. Технічні умови».Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.