Спілка «Борошномели України» прийме участь у виставці Gulfood-2018

ГС «Борошномели України» прийме участь у 23-й Міжнародній виставці продуктів, напоїв та обладнання країн Перської Затоки – Gulfood (Дубаї).

Зокрема, щорічну виставку у місті Дубай, яка цьогоріч буде проходити з 18 по 22 лютого, за підтримки ФАО та ЄБРР відвідають такі компанії-члени спілки як Ukr-Agro-Produkt LLC, GFS Group, Trans Group LLC, Ambar («Амбар»), Zernari («Зернарі») та Bilotserkivhliboproduct LLC («Білоцерківхлібопродукт»).

На стенді Спілки «Борошномели України» буде презентовано весь асортимент продукції, яка виробляться членами спілки: борошно пшеничне цільнозернове та вищого гатунку; лінійка круп та пластівці з пшениці, спельти, гречки, пшона, гороху, кукурудзи, вівса, а також мікси злакових пластівців.

Окремо свою продукцію на власних стендах представлять Roma Trade Company (КПФ «Рома»), Amina («Амина», Aгро-Юг-Сервис) та PJSC Agrarian Fund (ПАТ «Аграраний фонд»).

Другий рік поспіль українські виробники представлять свою продукцію на найбільшій міжнародній платформі, учасниками якої є більш як 5000 компаній зі 120 країн і понад 95000 відвідувачів зі 170 країн світу. Варто зазначити, що площа експозицій дубайського торгового центру DWTC у цьому році збільшена до 127 тис. м2.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.