Пропозиції до проекту Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства в Україні на 2015-2020 роки приймаються до 15 травня

Термін подачі пропозицій до проекту «Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні на 2015-2020 рр.», яку розробляє Міністерство аграрної політики та продовольства України, завершується 15 травня.

Про це 12 травня повідомила прес-служба міністерства.

Нагадаємо, що 15 березня 2015 р. розпочався етап публічних консультацій до проекту зазначеної стратегії, що розробляється Мінагропродом разом із міжнародними організаціями та профільними експертами під егідою Європейської Комісії. Наразі міністерство вже отримало низку пропозицій від представників державних установ, профільних асоціацій, неурядових організацій, представників приватного сектору та інших груп учасників.

Міністерство закликає всіх бажаючих встигнути надати свої коментарі, ознайомитися з матеріалами та заповнити опитування по цьому посиланню.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.