Міжнародний «Форум зернопереробників: ринок і технології - 2016» пройшов в Одесі

ГС «Борошномели України» і журнал «Зберігання та переробка зерна» 22-23 вересня провели в Одесі міжнародну конференцію «Форум зернопереробників: ринок і технології - 2016».

Участь у форумі взяли понад 170 делегатів із 9 країн світу: представники зернопереробного, зернового, логістичного та інших бізнес-сегментів, а також виробники обладнання для переробки зерна.

За два дні заходу учасники розглянули перспективи світової торгівлі зерном і продуктами його переробки, розвиток зернопереробної галузі України, нові виклики та вимоги ринку до зернової продукції, тренди в переробній промисловості, особливості експорту продуктів переробки зернових, новітні технології для переробки зерна.

У другий день форуму було проведено практикуми «Технічні та технологічні аспекти переробки зерна», «Сучасні вимоги до якості зернової продукції: виклики ринку та споживачів», а також практикум від FAO і ЄБРР «Торгівля продуктами переробки зерна на зовнішніх ринках».

Крім того, в рамках конференції відбулася виставка продуктів переробки зерна і зернопереробного обладнання.

Завантажити підсумкові матеріали конференції можна за посиланням.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.