Мінагропрод та учасники зернового ринку підписали меморандум про взаєморозуміння на 2018/19 МР

10 серпня Міністерство аграрної політики і продовольства України та учасники зернового ринку підписали традиційний меморандум про взаєморозуміння щодо рекомендованих обсягів зерна, які можуть бути експортовані в 2018/19 МР.

У додатку 1 до меморандуму наголошується, що орієнтовний річний обсяг експорту пшениці за кодами УКТ ЗЕД 1001 («Пшениця і суміш пшениці та жита (меслин)») і 1101 («Борошно пшеничне або із суміші пшениці та жита (меслин)») становить 16 млн. тонн, з яких граничний обсяг експорту пшениці продовольчої, групи А і Б (I-V класу) і борошна пшеничного в перерахунку на зерно - 8 млн. тонн, а також пшениці непродовольчої групи - до 8 млн. тонн.

«Перегляд загального орієнтовного річного обсягу експорту пшениці (продовольчої і непродовольчої) буде здійснений до 28.09.2018 р.», - йдеться у тексті документу.

Також в додатку 1 прописано, що в разі недосягнення компромісу сторонами Мінагропрод залишає за собою право застосовувати інструменти регулювання експорту відповідно до вимоги законодавства.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.