«Концерн Хлібпром» погасив п'ятирічні облігації на 50 млн. грн. у повному обсязі

«Концерн Хлібпром» погасив п'ятирічні облігації

ПАТ «Концерн Хлібпром» своєчасно і в повному обсязі погасило п'ятирічні облігації серії Е, випущені на суму 50 млн. грн.

Викуп облігацій завершився 24 лютого 2016 г. На дату погашення облігацій ставка купона по облігаціях серії Е становила 19% річних, повідомила прес-служба компанії.

За словами фінансового директора «Концерну Хлібпром» Марти Федьків, на публічних ринках капіталу компанія зарекомендувала себе як відповідальний і високоякісний емітент і налагодила добрі стосунки з інвесторами, що дозволило в грудні 2015 р підтвердити довгострокові кредитні рейтинги ПАТ «Концерн Хлібпром» на рівні «uaА-» (рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг»).

Сьогодні в обігу перебувають облігації компанії серії F на суму 50 млн. грн. Іменні процентні облігації номінальною вартістю 1000 грн. кожна були випущені в березні 2011 р. у кількості 50 тис. шт. на загальну суму 50 млн. грн. Андеррайтером випуску виступила інвесткомпанія «Конкорд Капітал», платіжним агентом – ОТП Банк (обидва Київ).

ПАТ «Концерн Хлібпром» виробляє і продає хліб, заморожені напівфабрикати та кондитерські вироби. У структуру компанії входить 8 переробних підприємств, розташованих у Львівській та Вінницькій областях. Продукція випускається під ТМ «Хлібна хата», «Вінницяхліб», «Львівський хліб», «Живий злак», Panerini, Bandinelli, «Любляна» і «Наминайко».

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.