Кабмін України скасував обов'язковість одержання ветеринарного сертифіката форми №2

Кабінет міністрів України скасував обов'язковість одержання ветеринарного сертифіката форми №2. Про це 16 жовтня заявив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, повідомила прес-служба Мінагропроду.

За його словами, Кабмін ухвалив розроблений Мінагропродом проект постанови «Про внесення змін до Порядку видачі ветеринарних документів», яким скасовано обов'язковість ветеринарного посвідчення форми №2.

Він нагадав, що видача зазначеного документа здійснювалася з метою визначення пункту походження зерна та простежування товарних потоків фуражного зерна. Однак інформація, яка містилася у посвідченні, дублювалася з даними в товарно-транспортній накладній.

Постановою передбачено добровільне одержання посвідчення при переміщенні зерна, надання копії товарно-транспортної накладної органам ветеринарно-санітарного контролю та зазначення пункту походження зерна.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.