ГФС може не встигнути удосконалити режим електронного адміністрування ПДВ

З 1 липня п.р. планується початок повноцінної роботи системи електронного адміністрування ПДВ.

Однак, якщо депутати ВР України, уряд та експерти не встигнуть до парламентських канікул внести в ВР зміни до Податкового кодексу, розроблені Державною фіскальною службою, тестовий режим електронного адміністрування ПДВ буде продовжений до кінця року. Про це 10 червня повідомило агентство РБК-Україна.

У повідомленні говориться, що зокрема, бізнес заявляв про наявність проблем з реєстрацією податкових накладних, солідарної відповідальності бізнесу, вимивання обігових коштів та високі штрафні санкції.

«Але контролюючі органи воліли не чути ці розмови або вирішували їх точково – по мірі надходження», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що якщо внесення правок не затягнеться, і їх встигнуть відпрацювати і прийняти до парламентських канікул у середині липня, то позиція бізнесу до кінця так і не буде врахована.

Зокрема, ГФС досі не оприлюднила зрозумілого алгоритму розрахунку суми, на яку платник податків може виписувати податкові накладні.

Повну версію матеріалу та порівняльну таблицю до проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів» читайте тут.

 

 

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.