До ГС «Борошномели України» приєдналися нові учасники

До ГС «Борошномели України» приєдналися два нових учасники: компанія Bühler та ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів» (Київська обл.).

Концерн Bühler займає провідні позиції на світовому ринку у сфері технологій і методів переробки зерна в борошно та комбікорми, виробництва макаронних виробів. Основні технології Bühler зосереджені в сфері механічної та термічної обробки.

Сквирський КХП займається переробкою гречки, вівса та кукурудзи й виробляє крупу, пластівці та борошно, в т.ч. для дитячого харчування. Значну частину продукції КХП експортує, а частину постачає на внутрішній ринок України під ТМ «Сквірянка» або в торговельні мережі на фасування.

Нагадаємо, раніше до спілки увійшли наступні компанії: Агро-Юг-Сервіс (ТМ «Аміна»), Барвінковський КХП, Новопокровский КХП, група компаній «ЗЕРНО.УА», ДПЗКУ, заводи «Хлібодар», колективне підприємство «Білоцерков-хлібопродукт», комерційно-виробнича фірма «Рома» (Ліхачівський КХП), Національна агропромислова група, ПрАТ «Рівне Борошно».

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.