Асоціація "Борошномели України" разом з Мінагропродом представили українське борошно в рамках виставки East Food Іndonesіa Expo 2016

Борошномели України, Дмитрий Приходько, Владислава Рутицкая

Асоціація "Борошномели України" разом з радником міністра аграрної політики і продовольства України Владиславою Рутицькою за підтримки FAO представили українське борошно на ринку Південно-Східної Азії в рамках виставки East Food Іndonesіa Expo 2016 (11-14 серпня).

"Україна має якісну борошномельну промисловість із добрими традиціями, і делегація наших борошномелів, яка взяла участь у виставці, представила на стенді продукцію наших виробників. Відпрацювали велику кількість переговорів і відвідувачів, обговорювали розширення співробітництва", - написала на своїй сторінці у Фейсбуці В.Рутицька.

На стенді "Борошномели України" були представлені різні види пшеничного борошна, крупів, борошняні суміші, а також печиво, макаронні вироби та інша продукція, що випускається підприємствами, які входять до асоціації.

Виставка East Food Іndonesіa Expo 2016 відбулася 11-14 серпня в Grand Cіty (м. Сурабая). У заході взяли участь 70 експонентів.

ГС «Борошномели України» разом із FAO презентує українське борошно в Африці

Борошномели України представляють вітчизняні борошно та крупи на найбільшій продовольчій виставці Азії

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.