Млиновий комплекс ТОВ фірми «Наука і технологія» філія «Млин» заснований в 1999 році в м.Цюрупинськ Херсонська область, і розташований в 20 км від м Херсон.

Млиновий комплекс - складний механізований і автоматизований комплекс, який налічує в своєму складі багато об'єктів, призначені для прийому, зберігання, переробки, а також відпустки готової продукції.

Для переробки зерна використовується сучасне устаткування млина відомої Чеської фірми «PROCOP». Це обладнання дозволяє виготовляти борошно вищого, першого сортів. Готова продукція має унікальні властивості, чудовими характеристиками і є дуже популярною серед споживачів, а сучасні технології виробництва пшеничного борошна дають змогу випускати продукцію високої якості, що перевершує за своїми показниками аналогічну продукцію інших виробників.

На сьогоднішній день ми є відомою Українською компанією, яка виробляє і поставляє високоякісне борошно під ТМ «Херсонмлин» українським підприємствам для виготовлення хлібобулочних, макаронних та кондитерських виробів, а також представлені в мережах супермаркетів.

Завдяки тому, що на підприємстві ведеться велика маркетингова робота, ринок збуту продукції постійно розширюється. Поставки борошна здійснюються по території України всієї. Особливо широко представлена наша продукція в наступних регіонах: Херсонська, Кіровоградська, Миколаївська, Дніпропетровська, Полтавська області.

Продукція ТОВ фірми "Наука і технологія" користується великим попитом у споживачів завдяки високій якості, різноманітному асортименту та високому професіоналізму працівників млинового комплексу.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.