ТОВ «Шевченківській завод продтоварів» було засновано в 2000 році . За цей час підприємство встигло отримати статус національного виробника та високо зарекомендувати себе як на внутрішньому ринку, так і за кордоном.

Виробничі потужності підприємства розташовані в 30 км від Києва у селі Шевченкове.  Основним напрямком діяльності компанії є переробка зернових культур. ТОВ «Шевченківській завод продтоварів»   є одним із лідерів по виробництву борошна та продуктів харчування швидкого приготування із зерна вівса, пшениці, ячменю, жита, гороха,  проса, гречки та їх сумішей. Крім того в структуру підприємства входить кондитерський цех з виробництва борошняних виробів, продукція  якого  експортується в країни Європи.

Шевченківській завод продтоварів через своїх регіоналів працює з  дистриб'юторами в 23 регіонах України.  Власний автопарк  дозволяє оперативно обслуговувати всі зазначені області, в кожній з яких від 500 до 2500 торгівельних точок , які торгують продукцією компанії.

Крім того підприємство тісно співпрацює з національними мережами. Партнерами  ТОВ «Шевченківський завод продтоварів» є більшість рітейлерів України: «Велика Кишеня», «Фуршет», «Сільпо» та «Фора», «Billa», «Ашан», «Таврія -В», «Метро», «Караван»,  «Еко-маркет» та багато іншіх.

Наш продукт знайшов своє визнання також за кордоном. Про це свідчить довготривала успішна співпраця з Молдовою, Польщею, Литвою, Чехією, Азербайджаном, Румунією, Угорщиною, Вірменією, Грузією, Ізраїлем, Іраном, Лівією, Німеччиною, Сербією, США, Канадою та Англією.

Нагороди:

диплом та нагороди загальнонаціонального конкурсу "Вища проба"

нагорода і грамота за високу якість однієї з найпрестижніших у світі Міжнародної аграрної виставки - ярмарки «Зелений тиждень» м. Берлін

нагорода лауреата всеукраїнської акції «Лідер товарів і послуг України 2007» за вагомий внесок в економічне зростання держави від Президента України

почесні грамоти від Київської обласної державної адміністрації та адміністрацій інших областей та районів України.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.