ПрАТ «Рівне Борошно» є одним із найбільших постачальників борошна власного виробництва у західному регіоні України. Висока якість нашого борошна забезпечує нам стабільну та надійну співпрацю із партнерами та відкриває широкі можливості для пошуку нових клієнтів по всій Україні.

Виробничі процеси підприємства – це складний комплекс первинних процесів: основних, допоміжних і обслуговуючих підрозділів підприємства, що забезпечують своєчасний випуск згаданої  продукції та надання якісних послуг. В основі лежать три напрями:

- заготівельна діяльність

 - борошномельне виробництво

- фасування та відвантаження готової продукції.

Заготівельна діяльність. На підприємстві діє елеватор, введений в експлуатацію у 1983 році, загальною ємністю 61,3 тис. тонн, примлинового типу – М3х175 – з добовою продуктивністю прийому зерна:

- пшениці – до 4000 тонн;

- кукурудзи – до 3000 тонн.

Фактична добова продуктивність розвантаження з залізничного транспорту становить близько 2000 тонн. Для забезпечення ефективного сушіння зернових встановлено дві зерносушарки «МАТНЕWS COMPANY» виробництва США, що забезпечує наступні добові обсяги просушки:

- пшениці – до 2500 пл. тонн;

- кукурудзи з вологістю 28-30% – до 1000 тонн

Управління процесами розвантаження, очищення, переміщення, сушіння, відвантаження здійснюється автоматично з пульта диспетчерського управління. Контроль за якісним збереженням зерна в силосах ведеться за допомогою системи дистанційного контролю температури (термометрії), підключеної до комп’ютерної системи елеватора. Проведення діяльності і якісне надання послуг щодо операцій з зерном проводиться відповідно до вимог Технічного регламенту зернового складу, про що свідчить «Сертифікат відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки».

Борошномельне виробництво. Вивчення сучасних технологій та принципів роботи обладнання передових світових фірм виробництва борошна дозволило спеціалістам підприємства впровадити найефективніші методи формування помольних партій та отримати відмінні показники якості борошна на млині пшеничного 3-сортного 75% помелу потужністю переробки 120 тонн на добу та лінії житнього 87% помелу потужністю переробки 30 тонн на добу.

Вироблене борошно з розмельного відділення направляється у склад безтарного зберігання для подальшого зберігання та відвантаження.

Фасування та відвантаження готової продукції:

- завантаження автоборошновозів ємністю до 30 тонн

- затарювання пшеничного борошна у поліпропіленові мішки по 50 кг

- затарювання житнього борошна у поліпропіленові мішки по 45 кг.

У 2013 р. введено в експлуатацію фасувальне відділення, де встановлено сучасну фасувально-пакувальну машину ITALPAK 100 1DVC. Експлуатаційна продуктивність – 4000-4200 кг/год. Лінія складається з пакувальної машини та пристрою для загортання в термоплівку паперових пакетів 1 кг у кількості 10 шт. (спайка). Надалі, по накопиченню 700 кг продукція у спайках складається на євро піддон та обмотується плівкою на мобільному палетообмотувачу ECOSPIR ELC/SX.

Для кількісного обліку сировини, що надходить, а також відпуску сировини та готової продукції у 2008 році встановлені автомобільні ваги вантажопідйомністю 60 тонн та 40 тонн, обладнані високоточними тензометричними датчиками та комплектуючими фірми Simens з подальшим під’єднанням до цифрової системи обліку.

 

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.