Публічне акціонерне товариство «Миколаївський комбінат хлібопродуктів» було утворено шляхом корпоратизації державної компанії «Миколаївський комбінат хлібопродуктів».

Компанія розташована в південній частині м. Миколаїв у 300 м від лівого берега ріки Південний Буг, яка утворює із Дніпром при впаданні в Чорне море Дніпробузький лиман.

Відстані до ключових географічних точок:

-              5 км до станції Миколаїв вантажний;

-              70 км до м. Херсон і 80 км до Херсонського порту;

-              130 км до м. Одеса та 160 км до Одеського порту.

У безпосередній близькості від комбінату (300-500 м) розташовано причальні стінки (вантажно-розвантажувальний термінал) Миколаївського морського торговельного порту.

Виробничі потужності компанії складаються з елеваторного, борошномельного та комбікормового комплексів.

Елеваторний комплекс складається із трьох суміжних залізобетонних зерносховищ силосного типу для зберігання  до 60 тис. тонн зерна із зерносушаркою, обладнанням із перевалювання із залізничного й автомобільного транспорту та назад. На сьогоднішній день фактичні обсяги елеваторного комплексу із приймання становлять до 3500 тонн (а/м транспортом) і 1300 тонн (залізничним транспортом); із відвантаження – 5500 тонн (а/м транспортом) і 1300 тонн (залізничним транспортом). Елеватор надає весь комплекс послуг зі складського зберігання зерна: приймання, сушіння, доопрацювання (сепарування) та зберігання зерна для подальшої переробки, кондиціювання зерна, перевантаження, лабораторні дослідження зразків.

Потрібно відзначити, що в компанії в цілому й на елеваторному комплексі зокрема функціонують дві сертифіковані авто вагові. За планом приймання зерна на елеваторі здійснюється на двох точках автомобільними розвантажниками та двох точках приймання зерна з вагонів-зерновозів. За планом відпускання зерна на автомобільний транспорт проводиться з чотирьох точок. Очищення зерна від засміченості здійснюється з використанням сепараторів A1-БИС-100. Зерно сушиться за допомогою сушарки ДСП-32 ОТ, яка працює на природному газі.

Використання компанії саме з метою зернового складу та місця перевалювання до порту є досить перспективним через наявність вільних місць для розширення складських потужностей і наявності порту, особливо беручи до уваги будівлі в галереї відвантаження зерна та продуктів переробки безпосередньо до порту.

Борошномельні потужності компанії включають два борошномельні заводи загальною виробничою потужністю 440 тонн (за проектом і після реконструкції – 500 тонн) переробки пшениці та 80 тонн жита на добу.

Комплекс також включає цехи з упакуванню борошна продуктивністю 144 тонни на добу та склади готової продукції. Компанія виробляє борошно всіх категорій якості (пшеничне борошно вищого сорту, пшеничне борошно першого та першого з поліпшеними показниками якості, другого сорту, житнє борошно, а також висівки пшеничні розсипні, крупу манну. Значну частину борошна підприємство експортує переважно до таких країн: Ізраїль, ОАЕ, Сирія, Індонезія, Китай, Туреччина, Грузія, Молдова. Борошномельне виробництво компанії було сертифіковано за ІSO 9001:2008 «Системи менеджменту якості. Вимоги», що поширюється на виробництво, транспортування, зберігання та реалізацію пшеничного борошна (сертифікат № ОДС-254/Q дійсний до 25.11.2016 р.) і виробництво, транспортування, зберігання та реалізацію висівок (сертифікат № ОДС-255/Q дійсний до 25.11.2016 р.).

Комбікормовий комплекс проводить грануляцію висівок пшеничних плановою продуктивністю до 300 тонн на добу. На грануляторній установці суміш корму очищується з використанням сепаратора марки А1-БИС-12 і магнітної колонки БКМА-2х500 для визначення грубих домішок і металомагнітних домішок. Після цього корм транспортується на прес-гранулятор марки Б6-ДГВ, де його зм'якшують сухою парою, гранулюють і охолоджують за допомогою зовнішнього повітря у вертикальних колонах. Гранульований корм транспортується на склад.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.