КВФ «Рома» (Ліхачівський КХП)

ТОВ «Комерційно-виробнича фірма «Рома», що спеціалізується на виробництві борошна та хлібобулочних виробів, прийманні та переробці зерна, стабільно працює на ринку України із серпня 1992 року.

Підприємство має власний автопарк, що сприяє розширенню географії збуту борошна та хлібобулочних виробів, а також забезпеченню своєчасної доставки продукції до торговельних точок.Ліхачівський

Виробничі потужності КВФ «Рома» дозволяють на добу виробляти до 360-380 тонн борошна. Підприємство спеціалізується на прийманні, переробці та зберіганні зернових культур, а також на відвантаженні їх автомобільним і залізничним транспортом. Потенційна потужність хлібозаводу становить 100 тонн хлібобулочних виробів. Асортимент хлібобулочної продукції, що виробляється, становить понад 100 найменувань.

Підприємство випускає продукцію винятково з натуральної й екологічно чистої сировини. Розширення асортименту та якості продукції дозволяє постійно збільшувати обсяги її реалізації. Наявність власного автопарку сприяє розширенню географії збуту борошна та хлібобулочних виробів, забезпеченню своєчасної доставки продукції до торговельних точок. Оснащена сучасним устаткуванням лабораторія контролює всі стадії виробництва – від надходження сировини до випуску готової продукції.

Зі своїми партнерами ми завжди налагоджуємо довгострокові та стабільні відносини, які базуються на взаємовигідній основі. Ми дорожимо довірою наших клієнтів. Якість продукції, що випускається, - основа довіри та поваги наших споживачів, фундамент стабільності підприємства.

Продукція комерційно-виробничої фірми «Рома» має великий попит серед покупців. Впровадження на підприємстві нового імпортного технологічного устаткування та введення в експлуатацію нових потужностей дозволяють не лише розширити асортимент продукції, що випускається, але й географію продажів.

Так, наприкінці 2014 року було відкрито новий маршрут постачання продукції – м. Тернівка Дніпропетровської області. Маршрути до м. Борова Харківської області та м. Павлоград Дніпропетровської області збільшено із 3 разів на тиждень до щоденної доставки. Крім того, у тестовому режимі працює маршрут до м. Новомосковськ Дніпропетровської області.

На сьогоднішній день комерційно-виробнича фірма «Рома», що має власний сучасний автопарк, успішно продовжує доставляти свою продукцію до Харківської, Полтавської, Сумської, Дніпропетровської, Донецької, Луганської та частково Київської областей.

На даний час КВФ «Рома» виготовляє 110 найменувань хлібобулочних і кондитерських виробів, вироблених на натуральній сировині та за традиційною технологією, а також борошно вищого сорту у фасованій упаковці в 1, 2, 3, 5, 10 кг, житнє борошно та висівки в упаковці по 1 кг, фасовану манну крупу в упаковці 800 г. Крім того, значно зріс попит на напівфабрикати, вироблені на підприємстві, – заготовки для піци, булочки для хот-догів і гамбургерів, листкове тісто.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.