Колективне підприємство «Білоцерковхлібопродукт» - сучасне потужне підприємство з переробки зерна.

Засновано в 1910 р. Власник численних вітчизняних і європейських нагород, у тому числі міжнародного призу «За якість», заснованого Міжнародним клубом лідерів торгівлі.

КП «Білоцерковхлібопродукт» – це виробник борошна пшеничного хлібопекарського, крупи манної та гречаної, гороху шліфованого цілого і колотого, а також дієтичних добавок із зародка пшениці. Разом із тим, підприємство займається виробництвом комбікорму для всіх видів сільськогосподарських тварин, риби та птиці, зберіганням і переробкою, у тому числі на давальницьких умовах, зерна продовольчої пшениці та гречки. Надає послуги зі зберігання зерна фуражної пшениці, ячменю та кукурудзи. Проводить курси підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації робочих та інженерно-технічних працівників борошномельної і круп'яної галузей.

Завод із виробництва борошна потужністю 500 тонн переробки зерна пшениці на добу, перший у СРСР оснащений АСУТП і комплектним високопродуктивним устаткуванням, виготовленим за ліцензією Bühler.

До складу підприємства входять:
 - завод із виробництва гречаної крупи – найпотужніший у Європі (360 тонн переробки зерна гречки на добу)
 - цех із виробництва гречаної крупи, яка не потребує варіння
 - цех переробки зародка пшениці в дієтичні добавки
 - комбікормовий завод Van Aarzen, який виробляє комбікорми (240 тонн на добу) для всіх видів сільськогосподарських тварин, риби та птиці
 - допоміжні цехи, споруди та ділянки, що забезпечують функціонування основного виробництва, у т.ч.:
 - котельня, яка виробляє промислову пару, спалюючи замість природного газу гречану лузгу
 - курси підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації робітників та ІТ працівників борошномельної та круп'яної галузей, які підготували близько 10 тис. фахівців для України, Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Латвії, Литви, Росії
 - міні-пекарня
 - підсобне господарство

Продукція виробляється на устаткуванні Bühler і постачається як на внутрішній ринок України, так і експортується до країн близького та далекого зарубіжжя.

 

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.