ТОВ «ТБ» НОВААГРО» входить до групи компаній «НОВААГРО», є динамічною та яка успішно розвивається на українському і міжнародних ринках компанією, яка зарекомендувала себе як надійний і взаємовигідний партнер.

ТОВ «ТБ «Новаагро» є переробником зерна пшениці на борошномельному підприємстві України ДП «Новопокровський комбінат хлібопродуктів». Здійснюємо експортні поставки зерна пшениці, ячменя, кукурудзи, соняшника, а також соняшникової олії, борошна пшеничного та висівок пшеничних гранульованих на різних умовах Incoterms 2010.

Активно співпрацюємо з крупними експортерами та трейдерами ринку зернових та олійних культур, які є основними постачальниками української продукції на світові ринки.

В своїй роботі ми орієнтуємося на тривалу співпрацю. В процесі поставок гарантуємо чітке виконання договірних зобов’язань, ведемо прозорі співвідношення, тим самим закріплюємо тривалі відносини з нашими партнерами.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.