ТОВ «Барвінковський комбінат хлібопродуктів» - це інноваційна компанія, яка складається з команди професіоналів із творчим і підприємницьким потенціалом, націлених на успіх.

Успішно працює на ринку оптового постачання продуктів харчування вже понад 5 років. Ми виробляємо високоякісні продукти для здорового харчування за доступними цінами. Для цього ми використовуємо сучасні передові технології харчової галузі, добірну сировину.

У центрі нашої роботи – споживач і його бажання.

Сумарна виробнича потужність зернопереробних підприємств – 100 тис. тонн зерна на рік. Річний обсяг виробництва борошна всіх сортів становить 75 тис. тонн. Підтримуючи багатовікові традиції борошномельного виробництва, виробляємо борошно вищого сорту та відмінної якості, яке відповідає суворим стандартам ГОСТ і смакам вимогливих споживачів.
В активі компанії – налагоджене оптове постачання, власні складські приміщення, вигідні умови співробітництва для оптовиків.

Місія

Виробництво та продаж високоякісних продуктів для здорового харчування, об'єктивна інформація, найвищі стандарти обслуговування, дружелюбність, індивідуальний підхід до кожного клієнта, корпоративний дух.

Мета

Виробляти продукцію найвищої якості та споживчої цінності, яка сприяє підвищенню життєвого рівня людей. Створення організації та умов роботи, що залучають найгідніших людей, забезпечують найбільш повний розвиток їхніх талантів, вільну і натхненну працю на благо процвітання справи, збереження і розвиток історичних принципів чесного ставлення до праці та правильності дій.

Успішне застосування наших принципів допоможе нам зайняти лідируюче положення наших товарів на ринку за часткою і прибутком, що приведе до процвітання спільної справи, робітників та службовців, акціонерів та суспільства, де ми живемо і працюємо.

Наші споживачі та продукція

ТОВ «Барвінковський КХП» постачає свою продукцію до всіх регіонів України, країн СНД і далекого зарубіжжя (Азербайджан, Молдова, Кіпр, ОАЭ). Борошно ТМ «Добра господиня» реалізуються в найбільших торговельних мережах і використовується у виробництві кондитерських і хлібобулочних виробів. Ми працюємо з АТБ, Амстор, Брусничка, Конті, Nestle.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.