Учасники

ТОВ «Агро-Юг-Сервіс» працює на агропромисловому ринку України з 2000 року. На сьогодні компанія є одним із найбільших виробників борошна пшеничного на півдні України.

Основною метою створення нашої компанії є: забезпечення вітчизняного виробника сировиною для виробництва хлібобулочних, макаронних і кондитерських виробів, забезпечення населення основними продуктами харчування сільськогосподарського походження – борошном, макаронними виробами, крупами, цукром за доступними цінами та в якісній, зручній для використання споживачем упаковці.

ТОВ «Агро-Юг-Сервіс» – це:
- лідер;
- стабільна компанія;
- багатий досвід;
- згуртований колектив однодумців;
- незмінна висока якість продукції;
- турбота про споживача;
- висока культура партнерства.

Характерними рисами компанії є її динамічне зростання, згуртована команда професіоналів, застосування найсучасніших технологій, розширення асортименту продукції, що випускається, і як результат – стрімке входження в продовольчий ринок України.

ТОВ «Агро-Юг-Сервіс» - виробничо-торгове підприємство, до складу якого входять:
- зерноприймальний пункт для зберігання зерна;
- лабораторія;
- виробництво – млиновий комплекс;
- фасувальне відділення в споживчу упаковку;
- склади зберігання готової продукції;
- торговий та адміністративний відділи.

Основні види діяльності підприємства:
- закупівля та реалізація зернових;
- прийом і зберігання зернових;
- переробка зерна пшениці та виробництво борошна пшеничного вищого, першого, другого сортів і борошна пшеничного з висівками;
- переробка зерна жита та виробництво борошна житнього обдирного;
- закупівля та реалізація макаронних виробів, круп, цукру;
- фасування та реалізація борошна пшеничного вищого, першого сорту, борошна із висівками, борошна житнього обдирного, макаронних виробів, круп, цукру під торговою маркою «Аміна – добра господиня».

ТОВ «Агро-Юг-Сервіс» працює на агропромисловому ринку України з 2000 року. На сьогодні компанія є одним із найбільших виробників борошна пшеничного на півдні України.

Основною метою створення ...

ТОВ «Барвінковський комбінат хлібопродуктів» - це інноваційна компанія, яка складається з команди професіоналів із творчим і підприємницьким потенціалом, націлених на успіх.

Успішно працює на ринку оптового постачання продуктів харчування вже понад 5 років. Ми виробляємо високоякісні продукти для здорового харчування за доступними цінами. Для цього ми використовуємо сучасні передові технології харчової галузі, добірну сировину.

У центрі нашої роботи – споживач і його бажання.

Сумарна виробнича потужність зернопереробних підприємств – 100 тис. тонн зерна на рік. Річний обсяг виробництва борошна всіх сортів становить 75 тис. тонн. Підтримуючи багатовікові традиції борошномельного виробництва, виробляємо борошно вищого сорту та відмінної якості, яке відповідає суворим стандартам ГОСТ і смакам вимогливих споживачів.
В активі компанії – налагоджене оптове постачання, власні складські приміщення, вигідні умови співробітництва для оптовиків.

Місія

Виробництво та продаж високоякісних продуктів для здорового харчування, об'єктивна інформація, найвищі стандарти обслуговування, дружелюбність, індивідуальний підхід до кожного клієнта, корпоративний дух.

Мета

Виробляти продукцію найвищої якості та споживчої цінності, яка сприяє підвищенню життєвого рівня людей. Створення організації та умов роботи, що залучають найгідніших людей, забезпечують найбільш повний розвиток їхніх талантів, вільну і натхненну працю на благо процвітання справи, збереження і розвиток історичних принципів чесного ставлення до праці та правильності дій.

Успішне застосування наших принципів допоможе нам зайняти лідируюче положення наших товарів на ринку за часткою і прибутком, що приведе до процвітання спільної справи, робітників та службовців, акціонерів та суспільства, де ми живемо і працюємо.

Наші споживачі та продукція

ТОВ «Барвінковський КХП» постачає свою продукцію до всіх регіонів України, країн СНД і далекого зарубіжжя (Азербайджан, Молдова, Кіпр, ОАЭ). Борошно ТМ «Добра господиня» реалізуються в найбільших торговельних мережах і використовується у виробництві кондитерських і хлібобулочних виробів. Ми працюємо з АТБ, Амстор, Брусничка, Конті, Nestle.

ТОВ «Барвінковський комбінат хлібопродуктів» - це інноваційна компанія, яка складається з команди професіоналів із творчим і підприємницьким потенціалом, націлених на успіх.

Успішно працює на ...

Компанія Бюлер займає провідні позиції на світовому ринку в сфері технологій і методів переробки зерна в борошно й комбікорми, виробництва макаронних виробів і шоколаду, у сфері алюмінієвого лиття під тиском, а також у сферах подрібнення та диспергування і нанесення вакуумних покриттів. Основні технології Бюлер зосереджені в сфері механічної та термічної обробки.


Борошномельний підрозділ  пропонує замовникам в усьому світі передові технології переробки зерна, а також інноваційні послуги з інжинірингу в галузі переробки м'яких і твердих сортів пшениці, кукурудзи, жита, вівса, ячменю, проса/сорго, гречки, соєвих бобів, гороху і квасолі. До них належать як комплексні рішення, так і окремі машини для кожної технологічної операції.

Компанія Бюлер займає провідні позиції на світовому ринку в сфері технологій і методів переробки зерна в борошно й комбікорми, виробництва макаронних виробів і шоколаду, у сфері алюмінієвого лиття ...

Новопокровский КХП является одним из крупнейших на Украине зерноперерабатывающих предприятий, лидирующих в системе хлебопродуктов.

Комбинат, основанный в 1988 г., является одним из крупнейших производителей муки, крупы манной, комбикормов, отрубей, а так же белково-витаминно-минеральных добавок.

На нашем предприятии сформировалась высококвалифицированная команда. На предприятии работает около 500 человек из них 90 % - работники, специалисты отрасли со стажем 20-30 лет. Инженерный состав предприятия исчисляется десятками специалистов с высшим образованием, около сотни работников имеет среднее специальное образование.

Всё время мы находимся в постоянном процессе улучшения и дальнейшего развития нашего производства. Продукция нашей торговой марки «Покровчанка» пользуется большим спросом не только в Украине, но и в странах СНГ и зарубежья. В настоящее время мука составляет значительную долю экспортных поставок комбината.

Мельзавод оснащён современным оборудованием, изготовленным по лицензии швейцарской фирмы «Бюллер». Его производственная мощность – 500 т/сутки. Моющие машины, применяемые при очистке зерна, позволяют очистить зерно от пыли и микроорганизмов и получить высококачественную и экологически безопасную продукцию.

Комбикормовый завод специализируется по производству широкого ассортимента комбикормов как для птицы, так и для свиней, коров, с учётом их возрастных особенностей. Высококвалифицированные специалисты могут разработать индивидуальную рецептуру комбикормов.

Строгий лабораторный контроль гарантирует высокое качество продукции. Поставка осуществляются железнодорожным и автомобильным транспортом.

Гарантия высокого качества продукции, отличный сервис, надёжность и порядочность – это ключевые характеристики нашего предприятия.

Новопокровский КХП является одним из крупнейших на Украине зерноперерабатывающих предприятий, лидирующих в системе хлебопродуктов.

Комбинат, основанный в 1988 г., является одним из крупнейших ...

ТОВ «ТБ» НОВААГРО» входить до групи компаній «НОВААГРО», є динамічною та яка успішно розвивається на українському і міжнародних ринках компанією, яка зарекомендувала себе як надійний і взаємовигідний партнер.

ТОВ «ТБ «Новаагро» є переробником зерна пшениці на борошномельному підприємстві України ДП «Новопокровський комбінат хлібопродуктів». Здійснюємо експортні поставки зерна пшениці, ячменя, кукурудзи, соняшника, а також соняшникової олії, борошна пшеничного та висівок пшеничних гранульованих на різних умовах Incoterms 2010.

Активно співпрацюємо з крупними експортерами та трейдерами ринку зернових та олійних культур, які є основними постачальниками української продукції на світові ринки.

В своїй роботі ми орієнтуємося на тривалу співпрацю. В процесі поставок гарантуємо чітке виконання договірних зобов’язань, ведемо прозорі співвідношення, тим самим закріплюємо тривалі відносини з нашими партнерами.

ТОВ «ТБ» НОВААГРО» входить до групи компаній «НОВААГРО», є динамічною та яка успішно розвивається на українському і міжнародних ринках компанією, яка зарекомендувала себе як надійний і ...

Хлібодар – це заводи з багаторічною історією. Заводи, які бачили різні часи. Але пекарі завжди любили працю і вкладали у свою справу душу.

Коли з'явився «Хлібодар», з'явилася можливість відродити втрачене. Зробити кількість якістю, і щоб ця якість цінувалася і була до смаку всім.

Ми починали з малого. Кожна нова лінія з виробництва хліба була величезною перемогою. Ремонти, заміна опалювальних систем – кожна дрібниця мала значення.

Ми поважаємо людей, які пропрацювали на заводі по 30 років. Ми цінуємо думку наших споживачів. Ми піклуємося про те, щоб вся продукція була вироблена якісно і з любов'ю.

І коли покупці обирають у магазині саме нашу продукцію, це найкраща нагорода за працю. Краща похвала, цінніша за всі медалі. Колектив «Хлібодара» працює щиро і на совість, тому що хліб – це святе. Це – наша душа.

Хлібодар – це заводи з багаторічною історією. Заводи, які бачили різні часи. Але пекарі завжди любили працю і вкладали у свою справу душу.

Коли з'явився «Хлібодар», з'явилася можливість відродити ...

ТОВ «Комерційно-виробнича фірма «Рома», що спеціалізується на виробництві борошна та хлібобулочних виробів, прийманні та переробці зерна, стабільно працює на ринку України із серпня 1992 року.

Підприємство має власний автопарк, що сприяє розширенню географії збуту борошна та хлібобулочних виробів, а також забезпеченню своєчасної доставки продукції до торговельних точок.Ліхачівський

Виробничі потужності КВФ «Рома» дозволяють на добу виробляти до 360-380 тонн борошна. Підприємство спеціалізується на прийманні, переробці та зберіганні зернових культур, а також на відвантаженні їх автомобільним і залізничним транспортом. Потенційна потужність хлібозаводу становить 100 тонн хлібобулочних виробів. Асортимент хлібобулочної продукції, що виробляється, становить понад 100 найменувань.

Підприємство випускає продукцію винятково з натуральної й екологічно чистої сировини. Розширення асортименту та якості продукції дозволяє постійно збільшувати обсяги її реалізації. Наявність власного автопарку сприяє розширенню географії збуту борошна та хлібобулочних виробів, забезпеченню своєчасної доставки продукції до торговельних точок. Оснащена сучасним устаткуванням лабораторія контролює всі стадії виробництва – від надходження сировини до випуску готової продукції.

Зі своїми партнерами ми завжди налагоджуємо довгострокові та стабільні відносини, які базуються на взаємовигідній основі. Ми дорожимо довірою наших клієнтів. Якість продукції, що випускається, - основа довіри та поваги наших споживачів, фундамент стабільності підприємства.

Продукція комерційно-виробничої фірми «Рома» має великий попит серед покупців. Впровадження на підприємстві нового імпортного технологічного устаткування та введення в експлуатацію нових потужностей дозволяють не лише розширити асортимент продукції, що випускається, але й географію продажів.

Так, наприкінці 2014 року було відкрито новий маршрут постачання продукції – м. Тернівка Дніпропетровської області. Маршрути до м. Борова Харківської області та м. Павлоград Дніпропетровської області збільшено із 3 разів на тиждень до щоденної доставки. Крім того, у тестовому режимі працює маршрут до м. Новомосковськ Дніпропетровської області.

На сьогоднішній день комерційно-виробнича фірма «Рома», що має власний сучасний автопарк, успішно продовжує доставляти свою продукцію до Харківської, Полтавської, Сумської, Дніпропетровської, Донецької, Луганської та частково Київської областей.

На даний час КВФ «Рома» виготовляє 110 найменувань хлібобулочних і кондитерських виробів, вироблених на натуральній сировині та за традиційною технологією, а також борошно вищого сорту у фасованій упаковці в 1, 2, 3, 5, 10 кг, житнє борошно та висівки в упаковці по 1 кг, фасовану манну крупу в упаковці 800 г. Крім того, значно зріс попит на напівфабрикати, вироблені на підприємстві, – заготовки для піци, булочки для хот-догів і гамбургерів, листкове тісто.

ТОВ «Комерційно-виробнича фірма «Рома», що спеціалізується на виробництві борошна та хлібобулочних виробів, прийманні та переробці зерна, стабільно працює на ринку України із серпня 1992 року.

...

Колективне підприємство «Білоцерковхлібопродукт» - сучасне потужне підприємство з переробки зерна.

Засновано в 1910 р. Власник численних вітчизняних і європейських нагород, у тому числі міжнародного призу «За якість», заснованого Міжнародним клубом лідерів торгівлі.

КП «Білоцерковхлібопродукт» – це виробник борошна пшеничного хлібопекарського, крупи манної та гречаної, гороху шліфованого цілого і колотого, а також дієтичних добавок із зародка пшениці. Разом із тим, підприємство займається виробництвом комбікорму для всіх видів сільськогосподарських тварин, риби та птиці, зберіганням і переробкою, у тому числі на давальницьких умовах, зерна продовольчої пшениці та гречки. Надає послуги зі зберігання зерна фуражної пшениці, ячменю та кукурудзи. Проводить курси підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації робочих та інженерно-технічних працівників борошномельної і круп'яної галузей.

Завод із виробництва борошна потужністю 500 тонн переробки зерна пшениці на добу, перший у СРСР оснащений АСУТП і комплектним високопродуктивним устаткуванням, виготовленим за ліцензією Bühler.

До складу підприємства входять:
 - завод із виробництва гречаної крупи – найпотужніший у Європі (360 тонн переробки зерна гречки на добу)
 - цех із виробництва гречаної крупи, яка не потребує варіння
 - цех переробки зародка пшениці в дієтичні добавки
 - комбікормовий завод Van Aarzen, який виробляє комбікорми (240 тонн на добу) для всіх видів сільськогосподарських тварин, риби та птиці
 - допоміжні цехи, споруди та ділянки, що забезпечують функціонування основного виробництва, у т.ч.:
 - котельня, яка виробляє промислову пару, спалюючи замість природного газу гречану лузгу
 - курси підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації робітників та ІТ працівників борошномельної та круп'яної галузей, які підготували близько 10 тис. фахівців для України, Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Латвії, Литви, Росії
 - міні-пекарня
 - підсобне господарство

Продукція виробляється на устаткуванні Bühler і постачається як на внутрішній ринок України, так і експортується до країн близького та далекого зарубіжжя.

 

Колективне підприємство «Білоцерковхлібопродукт» - сучасне потужне підприємство з переробки зерна.

Засновано в 1910 р. Власник численних вітчизняних і європейських нагород, у тому числі ...

 

Компанія PrimusAgro – молода перспективна компанія, діяльність якої пов'язана з реалізацією продуктів сільськогосподарського сектора.

Зростаючий попит на продовольство в усьому світі розширює можливості для торгових компаній, що володіють потенціалом роботи з великими партіями товару на ринках СНД, Балтики і Північної Європи.

PrimusAgro є дочірньою компанією української корпорації «Тріада» – найбільшого постачальника м'яса і сала в Україні. Це дозволяє компанії реалізовувати стратегічні плани з розвитку борошномельного бізнесу, використовуючи ресурси та досвід корпорації «Тріада».

Основний напрямок діяльності компанії PrimusAgro – закупівля та оптовий продаж борошна високої якості та висівок. Прямі договори з виробниками борошна дозволяють здійснювати поставки високоякісного продукту вищого і першого сорту для випічки хлібобулочних і кондитерських виробів.

Ми шукаємо і цінуємо надійних партнерів, які поділяють наші цінності ведення чесного і відкритого бізнесу.

 

Компанія PrimusAgro – молода перспективна компанія, діяльність якої пов'язана з реалізацією продуктів сільськогосподарського сектора.

Зростаючий попит на продовольство в усьому світі розширює ...

ПАТ «Концерн Хлібпром» одне з найбільших підприємств українського ринку хліба, яке щодня виготовляє понад 220 тонн продукції – хлібної, хлібобулочної, кондитерської та тістових напівфабрикатів.

ПАТ «Концерн Хлібпром» одне з найбільших підприємств українського ринку хліба, яке щодня виготовляє понад 220 тонн продукції – хлібної, хлібобулочної, кондитерської та тістових напівфабрикатів.

 

 

Публічне акціонерне товариство «Миколаївський комбінат хлібопродуктів» було утворено шляхом корпоратизації державної компанії «Миколаївський комбінат хлібопродуктів».

Компанія розташована в південній частині м. Миколаїв у 300 м від лівого берега ріки Південний Буг, яка утворює із Дніпром при впаданні в Чорне море Дніпробузький лиман.

Відстані до ключових географічних точок:

-              5 км до станції Миколаїв вантажний;

-              70 км до м. Херсон і 80 км до Херсонського порту;

-              130 км до м. Одеса та 160 км до Одеського порту.

У безпосередній близькості від комбінату (300-500 м) розташовано причальні стінки (вантажно-розвантажувальний термінал) Миколаївського морського торговельного порту.

Виробничі потужності компанії складаються з елеваторного, борошномельного та комбікормового комплексів.

Елеваторний комплекс складається із трьох суміжних залізобетонних зерносховищ силосного типу для зберігання  до 60 тис. тонн зерна із зерносушаркою, обладнанням із перевалювання із залізничного й автомобільного транспорту та назад. На сьогоднішній день фактичні обсяги елеваторного комплексу із приймання становлять до 3500 тонн (а/м транспортом) і 1300 тонн (залізничним транспортом); із відвантаження – 5500 тонн (а/м транспортом) і 1300 тонн (залізничним транспортом). Елеватор надає весь комплекс послуг зі складського зберігання зерна: приймання, сушіння, доопрацювання (сепарування) та зберігання зерна для подальшої переробки, кондиціювання зерна, перевантаження, лабораторні дослідження зразків.

Потрібно відзначити, що в компанії в цілому й на елеваторному комплексі зокрема функціонують дві сертифіковані авто вагові. За планом приймання зерна на елеваторі здійснюється на двох точках автомобільними розвантажниками та двох точках приймання зерна з вагонів-зерновозів. За планом відпускання зерна на автомобільний транспорт проводиться з чотирьох точок. Очищення зерна від засміченості здійснюється з використанням сепараторів A1-БИС-100. Зерно сушиться за допомогою сушарки ДСП-32 ОТ, яка працює на природному газі.

Використання компанії саме з метою зернового складу та місця перевалювання до порту є досить перспективним через наявність вільних місць для розширення складських потужностей і наявності порту, особливо беручи до уваги будівлі в галереї відвантаження зерна та продуктів переробки безпосередньо до порту.

Борошномельні потужності компанії включають два борошномельні заводи загальною виробничою потужністю 440 тонн (за проектом і після реконструкції – 500 тонн) переробки пшениці та 80 тонн жита на добу.

Комплекс також включає цехи з упакуванню борошна продуктивністю 144 тонни на добу та склади готової продукції. Компанія виробляє борошно всіх категорій якості (пшеничне борошно вищого сорту, пшеничне борошно першого та першого з поліпшеними показниками якості, другого сорту, житнє борошно, а також висівки пшеничні розсипні, крупу манну. Значну частину борошна підприємство експортує переважно до таких країн: Ізраїль, ОАЕ, Сирія, Індонезія, Китай, Туреччина, Грузія, Молдова. Борошномельне виробництво компанії було сертифіковано за ІSO 9001:2008 «Системи менеджменту якості. Вимоги», що поширюється на виробництво, транспортування, зберігання та реалізацію пшеничного борошна (сертифікат № ОДС-254/Q дійсний до 25.11.2016 р.) і виробництво, транспортування, зберігання та реалізацію висівок (сертифікат № ОДС-255/Q дійсний до 25.11.2016 р.).

Комбікормовий комплекс проводить грануляцію висівок пшеничних плановою продуктивністю до 300 тонн на добу. На грануляторній установці суміш корму очищується з використанням сепаратора марки А1-БИС-12 і магнітної колонки БКМА-2х500 для визначення грубих домішок і металомагнітних домішок. Після цього корм транспортується на прес-гранулятор марки Б6-ДГВ, де його зм'якшують сухою парою, гранулюють і охолоджують за допомогою зовнішнього повітря у вертикальних колонах. Гранульований корм транспортується на склад.

 

 

Публічне акціонерне товариство «Миколаївський комбінат хлібопродуктів» було утворено шляхом корпоратизації державної компанії «Миколаївський комбінат хлібопродуктів».

Компанія розташована в ...

Публічне акціонерне товариство «Аграрний фонд» - провідний оператор аграрного сектору України. Метою діяльності «Аграрного фонду» є створення сприятливих умов для розвитку сільського господарства, функціонування ринку сільськогосподарської продукції, підтримки вітчизняного сільськогосподарського товаровиробника, а також одержання прибутку від провадження господарської діяльності відповідно до законодавства.

Ми працюємо на основі сучасних бізнес-технологій і взаємовигідного партнерства. Проекти «Аграрного фонду» зорієнтовані на залучення фінансів в аграрне виробництво, впорядкування потоків аграрної продукції на ринку та розширення можливостей населення у задоволенні власних продовольчих потреб.

Співпраця з нами - це стабільні ділові очікування і результати. Враховуючи специфіку діяльності та інтереси агровиробників, ПАТ «Аграрний фонд» удосконалив умови форвардних закупівель зерна і режим співпраці зі страховими компаніями.

Публічне акціонерне товариство «Аграрний фонд» - партнер аграріїв, які дбають про розвиток своєї справи і шукають для цього нові можливості.

Публічне акціонерне товариство «Аграрний фонд» - ефективний партнер бізнесу, зацікавленого інвестувати свої ресурси в аграрну сферу.

Публічне акціонерне товариство «Аграрний фонд» - прогнозованість і надійність для всіх, хто бачить нас своїм партнером.

Ми відкриті до конструктивних ідей, пропозицій і людей! Відповідаємо за свої ініціативи і зобов'язання! Дорожимо співпрацею з усіма, хто дорожить авторитетом справи і дбає про країну!

Публічне акціонерне товариство «Аграрний фонд» - провідний оператор аграрного сектору України. Метою діяльності «Аграрного фонду» є створення сприятливих умов для розвитку сільського господарства, ...

ПрАТ «Рівне Борошно» є одним із найбільших постачальників борошна власного виробництва у західному регіоні України. Висока якість нашого борошна забезпечує нам стабільну та надійну співпрацю із партнерами та відкриває широкі можливості для пошуку нових клієнтів по всій Україні.

Виробничі процеси підприємства – це складний комплекс первинних процесів: основних, допоміжних і обслуговуючих підрозділів підприємства, що забезпечують своєчасний випуск згаданої  продукції та надання якісних послуг. В основі лежать три напрями:

- заготівельна діяльність

 - борошномельне виробництво

- фасування та відвантаження готової продукції.

Заготівельна діяльність. На підприємстві діє елеватор, введений в експлуатацію у 1983 році, загальною ємністю 61,3 тис. тонн, примлинового типу – М3х175 – з добовою продуктивністю прийому зерна:

- пшениці – до 4000 тонн;

- кукурудзи – до 3000 тонн.

Фактична добова продуктивність розвантаження з залізничного транспорту становить близько 2000 тонн. Для забезпечення ефективного сушіння зернових встановлено дві зерносушарки «МАТНЕWS COMPANY» виробництва США, що забезпечує наступні добові обсяги просушки:

- пшениці – до 2500 пл. тонн;

- кукурудзи з вологістю 28-30% – до 1000 тонн

Управління процесами розвантаження, очищення, переміщення, сушіння, відвантаження здійснюється автоматично з пульта диспетчерського управління. Контроль за якісним збереженням зерна в силосах ведеться за допомогою системи дистанційного контролю температури (термометрії), підключеної до комп’ютерної системи елеватора. Проведення діяльності і якісне надання послуг щодо операцій з зерном проводиться відповідно до вимог Технічного регламенту зернового складу, про що свідчить «Сертифікат відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки».

Борошномельне виробництво. Вивчення сучасних технологій та принципів роботи обладнання передових світових фірм виробництва борошна дозволило спеціалістам підприємства впровадити найефективніші методи формування помольних партій та отримати відмінні показники якості борошна на млині пшеничного 3-сортного 75% помелу потужністю переробки 120 тонн на добу та лінії житнього 87% помелу потужністю переробки 30 тонн на добу.

Вироблене борошно з розмельного відділення направляється у склад безтарного зберігання для подальшого зберігання та відвантаження.

Фасування та відвантаження готової продукції:

- завантаження автоборошновозів ємністю до 30 тонн

- затарювання пшеничного борошна у поліпропіленові мішки по 50 кг

- затарювання житнього борошна у поліпропіленові мішки по 45 кг.

У 2013 р. введено в експлуатацію фасувальне відділення, де встановлено сучасну фасувально-пакувальну машину ITALPAK 100 1DVC. Експлуатаційна продуктивність – 4000-4200 кг/год. Лінія складається з пакувальної машини та пристрою для загортання в термоплівку паперових пакетів 1 кг у кількості 10 шт. (спайка). Надалі, по накопиченню 700 кг продукція у спайках складається на євро піддон та обмотується плівкою на мобільному палетообмотувачу ECOSPIR ELC/SX.

Для кількісного обліку сировини, що надходить, а також відпуску сировини та готової продукції у 2008 році встановлені автомобільні ваги вантажопідйомністю 60 тонн та 40 тонн, обладнані високоточними тензометричними датчиками та комплектуючими фірми Simens з подальшим під’єднанням до цифрової системи обліку.

 

ПрАТ «Рівне Борошно» є одним із найбільших постачальників борошна власного виробництва у західному регіоні України. Висока якість нашого борошна забезпечує нам стабільну та надійну співпрацю із ...

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Сквірський комбінат хлібопродуктів» є одним з найбільших на Україні виробників гречаної крупи, дієтичного і кондитерського гречаного борошна, вівсяних пластівців і пластівців гречаних не потребуючих варіння, а також кукурудзяної крупи, дієтичного і кондитерського кукурудзяного борошна.

Сквырське хлібоприймальне підприємство засноване в 1931 році, як хлібозаготівельна пункт. Для цієї мети були побудовані 2 склади, ємністю 500 тонн кожен.

На даний момент Сквірський комбінат хлібопродуктів це:

сучасний комплекс з переробки зерна гречки потужністю 200 т / добу; виробництво борошна гречаного для дитячого харчування продуктивністю 34 т / добу; лінія по виробництву зернових круп і пластівців з вівса, гречки, ячменю, гороху; лінія по виробництву кукурудзяних круп і кукурудзяного борошна для дитячого харчування; лінії розфасовки крупи і пластівців; елеватор ємністю 36 000 тонн для зберігання зерна гречки і елеватор ємністю 16 000 тонн для зберігання інших зернових культур; заготівельна база з повністю механізованим складським господарством на 50000 тонн зерна.

Основною сировиною для підприємства служить зерно гречки, яке відповідає круп'яним стандартам і технологічним можливостям. Так як сировину для переробки надходить на КХП з різних регіонів України, лабораторія комбінату, яку акредитовано на проведення вимірювань у «Сфері державного метрологічного спостереження з контролю якості та безпеки продуктів харчування».

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Сквірський комбінат хлібопродуктів» є одним з найбільших на Україні виробників гречаної крупи, дієтичного і кондитерського гречаного борошна, вівсяних ...

Історія підприємства бере свій початок з 1901 року, коли купець першої гільдії Л.І. Коган збудував у м. Киеві кам’яний млин з локомобілем. За сторіччя існування структура підприємства змінювалася, проте незмінними лишались дві складові успіху – висока якість продукції та працьовитий колектив, який має високу професійну кваліфікацію і власним прикладом навчає наступне покоління продовжувати родинну справу.

На сьогоднішній день, ТОВ "Столичний Млин" – потужний європейський виробник високоякісного борошна , який має величезний потенціал.

Його виробнича потужність дає змогу щоденно постачати понад 1000 тонн високоякісного борошна та іншої продукції українським та закордонним підприємствам.

Вся продукція відповідає стандартам якості: ГСТУ 46.004-99 ISO 90001:2008 HAСCP

НАШІ ПЕРЕВАГИ: - Найкраща сировина для виробництва борошна в Європі. - Потужність переробки понад 250 тис. тонн зерна щороку та понад 1000 тонн щоденно. - Високотехнічне виробництво, що відповідає міжнародним стандартам. - Кваліфікований персонал, який поєднує традиції поколінь з сучасними технологіями. - Дотримання стандартів якості продукції, що проходять контроль та експрес-аналіз на лабораторному устаткуванні провідних европейських виробників. - Широкий асортиментний ряд продукції: борошно пшеничне, житнє та продукти переробки. - Налагоджена система експорту продукції різними видами транспорту для країн по всьому світі, в тому числі "під ключ" з повним пакетом супровідної документації. - Зручне розташування - ТОВ "Столичний Млин" знаходиться в самому центрі Європи (місто Київ, Україна), що дає можливість оперативно експортувати продукцію. - Наявність послуг з консалтингу для постійних та потенційних клієнтів підприємства. - Додаткові сервісні послуги: замовлення обгортки европейського зразка, брендування упаковки, контроль фасування та інше. ТОВ "СТОЛИЧНИЙ МЛИН" – ПРОВІДНЕ УКРАЇНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО, ЯКЕ ОБ’ЄДНУЄ ЕЛЕВАТОРИ І МЛИН В ЄДИНУ СИСТЕМУ - 3 власні млина, з оновленим устаткуванням, виготовленим фірмою "Buhler" (Швейцарія); - 2 надпотужних елеватора, місткістю 32 тис. і 43 тис. тонн з можливістю портового завантаження; - налагоджена автотранспортна система, власні тепловози та залізнична гілка; - 2 ділянки розфасовки борошна на італійському та німецькому устаткуванні.

ПРОДУКЦІЯ

БОРОШНО ПШЕНИЧНЕ Борошно пшеничне вищого сорту Борошно пшеничне першого сорту Борошно пшеничне другого сорту Борошно з м'якої пшениці вищого сорту (крупка) для макаронних та хлібопекарських віробів Крупи манні БОРОШНО ЖИТНЄ Борошно житнє сiяне хлiбопекарське Борошно житнє обойне хлiбопекарське Борошно житнє обдирне хлiбопекарське

ПОБІЧНІ ПРОДУКТИ ПЕРЕРОБКИ

Висiвки кормові пшеничнi та житнi розсипнi та гранульованi Висiвки харчовi пшеничнi i житнi

ІНША ПРОДУКЦІЯ

Зародок пшеничний харчовий Пшениця для куті

ІНША ПРОДУКЦІЯ

Зародок пшеничний харчовий Пшениця для куті Приймальня:

м.Київ, вул. Межигірська, 81

Телефон (044) 425 32 44

Телефон/факс: (044) 425 26 73

Відділ закупки зерна:

Телефон/факс: (044) 425 53 01

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. //

Відділ маркетингу та збуту:

Телефон/факс: (044) 425 32 44

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. //

 

Історія підприємства бере свій початок з 1901 року, коли купець першої гільдії Л.І. Коган збудував у м. Киеві кам’яний млин з локомобілем. За сторіччя існування структура підприємства ...

«Зернарі» - український виробник та постачальник зерна, пшеничного борошна та круп найвищого гатунку та якості.

 «Зернарі» входить до групи компаній «Агродар ЛТД», яка з 2000 року активно розвивається у центральних областях України. Маючи в управлінні більше ніж 15 000 га землі, на якій дбайливо вирощується зерно, більш ніж 400 досвідчених працівників, 3 сертифікованих елеватора загальною потужністю 108 000 тон та 15-річний досвід міжнародної торгівлі група  компаній «Агродар ЛТД» впевнено займає гідне місце серед ланки українських виробників та експортерів.

Перший у незалежній Україні оригінальний швейцарський млин всесвітньо відомої фірми «Buhler» з виробничою потужністю 2 ceкції по 150 тон зерна на добу побудований у 2017 році є яскравим взірцем величі технічного прогресу в борошномельної галузі.  

Наші переваги:

1) Найновітніші технології та обладнання - 155 річний досвід та ноу-хау швейцарського виробника гарантує високу та стабільну якість готової продукції- висока ефективність зерноочисних машин та використання оптичного сортувальника, що миттєво видаляє пошкоджені, хворі та недозрілі зернівки і важковідділювані домішки, забезпечує ультимативне очищення зерна та закладає основу якості та безпеки борошна- автоматизована система зволоження зерна точно та рівномірно розподіляє вологу в зерновій масі і є запорукою  успішного та стабільного процесу розмелу зерна - використання чотирьох– та восьмивальцевих верстатів останньої моделі забезпечує стабільний та надійний процес розмелу і надання оптимального ступеня пошкодження крохмальних зерен, що є запорукою високих хлібопекарських властивостей борошна- Високоточні дозатори глютену та мікрокомпонентів забезпечують можливість створення гомогенного фортифікованого борошна згідно заданої рецептури- Контрольні розсійники та поточний просіювач борошна запроваджують подвійний контроль якості;

2) Максимальний рівень санітарно-гігієнічних умов виробництва- все обладнання спроектоване з урахуванням високих міжнародних стандартів щодо харчової безпеки та санітарії виробництва- робочі поверхні обладнання та самопливних комунікацій контактуючі з готовою продукцією виготовлені із нержавіючої сталі-  ентолейторні системи забезпечують 99,5% механічне знешкодження комах та їх яєць у борошні та манній крупі. - біополімерне покриття ємностей виключає контакт борошна з чорним металом та бетоном;

3) Багаторівнева система контролю якості- система автоматизації забезпечує відслідковуваність продукту у всьому технологічному ланцюгу - новітній on-line аналізатор якості дозволяє відстежувати основні показники якості борошна та хлібопекарські властивості у режимі реального часу та оперативно корегувати їх- лабораторії млина та елеваторів оснащені сучасним обладнанням, що надає подвійну гарантію високої якості сировини та кінцевої продукції;

4) Логістика відвантажень високого рівня- відвантаження борошна з використанням високошвидкісної транспортної системи- власна залізнична гілка із пропускною здібністю 24 вагонів на добу;

Наша продукція

Без ГМО, сертифікована згідно FSSC/ISO 22000/ISO TC 2202

Борошно пшеничне покращеної якості «Select»

Борошно пшеничне вищого сорту вітамінізоване

Борошно пшеничне вищого сорту

Борошно пшеничне першого сорту

Борошно пшеничне другого сорту

 

Поставляється авто та залізничним транспортом

- безтарно насипом

- у поліпропіленових та паперових мішках 10, 25 та 50 кг

- у паперових пакетах 1кг та 2 кг 

 

Крупа манна

Поставляється у поліпропіленових пакетах 1 кг та поліпропіленових та паперових мішках 10, 25 та 50 кг.

 

Висівки пшеничні гранульовані

Поставляються авто та залізничним транспортом насипом або у мішках 25/50 кг та у біг-бегах

 

Виробництво

ТОВ «Зернарі»

28000, м.Олександрія, вул.Садова, 1

 + 38 052 357 22 77

 

Продаж

ТОВ «Торговий Дім Зернарі»

03150 м.Київ, вул.Казимира Малевича, 86Д, офіс 2.8.

Тел 044 592 01 26

Моб 050 441 0 444

 

Гаряча лінія 0-800-750-845

Zernari.com.ua

«Зернарі» - український виробник та постачальник зерна, пшеничного борошна та круп найвищого гатунку та якості.

 «Зернарі» входить до групи компаній «Агродар ЛТД», яка з 2000 року активно ...

 

Компанія «ОЛИС» спеціалізується в розробці, виробництві та впровадженні в промисловість технологій і обладнання для переробки зерна.

 

Компанія «ОЛИС» спеціалізується в розробці, виробництві та впровадженні в промисловість технологій і обладнання для переробки зерна.

ТОВ «Амбар» є однією з провідних зернопереробних  компаній  Вінницької області. Історія компанії розпочалась ще в 1997 році, коли ми були одними  з найбільших виробників пшениці, жита та борошна в нашому регіоні на давальницьких умовах. Сьогодні можна з гордістю сказати, що ми створили повний цикл виробництва від високої культури обробки ґрунту для вирощування пшениці до швидкої, своєчасної і якісної доставки борошна до споживача. Наші співробітники контролюють процес на всіх його етапах.

Амбар сьогодні:

- це високотехнологічний процес виробництва;

- це 250 робочих місць, створенних у Вінницькій області;

- це розвинена інфраструктура та висококваліфіковані працівники, які постійно підвищують свій професіональний рівень, беручи участь в конференціях, семінарах, курсах підвищення кваліфікації.

Напрямки діяльності:

- вирощування зернових, олійних, бобових культур;

- елеватор для складського зберігання зерна, силосний  та підлоговий типи  зберігання;

- виробництво  пшеничного борошна та висівок.

ТОВ «Амбар» є однією з провідних зернопереробних  компаній  Вінницької області. Історія компанії розпочалась ще в 1997 році, коли ми були одними  з найбільших виробників пшениці, жита та борошна в ...

Млиновий комплекс ТОВ фірми «Наука і технологія» філія «Млин» заснований в 1999 році в м.Цюрупинськ Херсонська область, і розташований в 20 км від м Херсон.

Млиновий комплекс - складний механізований і автоматизований комплекс, який налічує в своєму складі багато об'єктів, призначені для прийому, зберігання, переробки, а також відпустки готової продукції.

Для переробки зерна використовується сучасне устаткування млина відомої Чеської фірми «PROCOP». Це обладнання дозволяє виготовляти борошно вищого, першого сортів. Готова продукція має унікальні властивості, чудовими характеристиками і є дуже популярною серед споживачів, а сучасні технології виробництва пшеничного борошна дають змогу випускати продукцію високої якості, що перевершує за своїми показниками аналогічну продукцію інших виробників.

На сьогоднішній день ми є відомою Українською компанією, яка виробляє і поставляє високоякісне борошно під ТМ «Херсонмлин» українським підприємствам для виготовлення хлібобулочних, макаронних та кондитерських виробів, а також представлені в мережах супермаркетів.

Завдяки тому, що на підприємстві ведеться велика маркетингова робота, ринок збуту продукції постійно розширюється. Поставки борошна здійснюються по території України всієї. Особливо широко представлена наша продукція в наступних регіонах: Херсонська, Кіровоградська, Миколаївська, Дніпропетровська, Полтавська області.

Продукція ТОВ фірми "Наука і технологія" користується великим попитом у споживачів завдяки високій якості, різноманітному асортименту та високому професіоналізму працівників млинового комплексу.

Млиновий комплекс ТОВ фірми «Наука і технологія» філія «Млин» заснований в 1999 році в м.Цюрупинськ Херсонська область, і розташований в 20 км від м Херсон.

Млиновий комплекс - складний ...

ТОВ «Шевченківській завод продтоварів» було засновано в 2000 році . За цей час підприємство встигло отримати статус національного виробника та високо зарекомендувати себе як на внутрішньому ринку, так і за кордоном.

Виробничі потужності підприємства розташовані в 30 км від Києва у селі Шевченкове.  Основним напрямком діяльності компанії є переробка зернових культур. ТОВ «Шевченківській завод продтоварів»   є одним із лідерів по виробництву борошна та продуктів харчування швидкого приготування із зерна вівса, пшениці, ячменю, жита, гороха,  проса, гречки та їх сумішей. Крім того в структуру підприємства входить кондитерський цех з виробництва борошняних виробів, продукція  якого  експортується в країни Європи.

Шевченківській завод продтоварів через своїх регіоналів працює з  дистриб'юторами в 23 регіонах України.  Власний автопарк  дозволяє оперативно обслуговувати всі зазначені області, в кожній з яких від 500 до 2500 торгівельних точок , які торгують продукцією компанії.

Крім того підприємство тісно співпрацює з національними мережами. Партнерами  ТОВ «Шевченківський завод продтоварів» є більшість рітейлерів України: «Велика Кишеня», «Фуршет», «Сільпо» та «Фора», «Billa», «Ашан», «Таврія -В», «Метро», «Караван»,  «Еко-маркет» та багато іншіх.

Наш продукт знайшов своє визнання також за кордоном. Про це свідчить довготривала успішна співпраця з Молдовою, Польщею, Литвою, Чехією, Азербайджаном, Румунією, Угорщиною, Вірменією, Грузією, Ізраїлем, Іраном, Лівією, Німеччиною, Сербією, США, Канадою та Англією.

Нагороди:

диплом та нагороди загальнонаціонального конкурсу "Вища проба"

нагорода і грамота за високу якість однієї з найпрестижніших у світі Міжнародної аграрної виставки - ярмарки «Зелений тиждень» м. Берлін

нагорода лауреата всеукраїнської акції «Лідер товарів і послуг України 2007» за вагомий внесок в економічне зростання держави від Президента України

почесні грамоти від Київської обласної державної адміністрації та адміністрацій інших областей та районів України.

ТОВ «Шевченківській завод продтоварів» було засновано в 2000 році . За цей час підприємство встигло отримати статус національного виробника та високо зарекомендувати себе як на внутрішньому ринку, ...

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.