Союз зернопереробників і пекарів Казахстану підтримав антикризові заходи уряду

Союз зернопереробників і пекарів Казахстану висловив підтримку вжитих урядом країни та Національним банком антикризових заходів. Про це 23 серпня заявив голова організації Євген Ган, повідомило агентство «Казінформ».

При цьому голова союзу нагадав, що Казахстан щорічно виробляє 16-17 млн. тонн зерна, з яких 6-6,5 млн. тонн йдуть на внутрішнє споживання.

«Решту 10 млн. тонн нам треба продати. Але через цінову різницю ми не можемо конкурувати із зарубіжними виробниками. Тому ми повинні здійснити ці непрості, але потрібні заходи боротьби із кризою. У зв'язку із цим ми, зернопереробники та пекарі Казахстану, підтримуємо проведення запропонованих урядом і Національним банком заходів із протидії глобальним економічним викликам. Нам слід об'єднатися і зробити активні заходи не тільки щодо подолання та запобігання негативного впливу кризи. Ми повинні думати, як нам вийти із кризи сильнішими і більш конкурентоспроможними. Союз зернопереробників і пекарів Казахстану, в свою чергу, також вживе заходів соціального та матеріального захисту працівників галузі», - підкреслив Є.Ган.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.