Росія: Лайський комбікормовий завод виставив на продаж контрольний пакет акцій

ВАТ «Лайський комбікормовий завод» (м Нижній Тагіл, Свердловська обл.), що знаходиться в процедурі банкрутства, виставило на продаж 51% своїх акцій.

Контрольний пакет акцій пропонується придбати за 10,6 млн. руб. Оголошення про продаж цінних паперів заводу на своєму сайті опублікувала одна з єкатеринбургських компаній з реалізації бізнесу, повідомило 20 квітня агентство УралБізнесКонсалтинг.

«В настоящий час підприємству необхідні оборотні кошти для запуску виробництва», - йдеться в тексті оголошення.

Нагадаємо, що арбітражний суд Свердловської області 6 квітня ц.р. ввів на підприємстві процедуру спостереження. Згідно з матеріалами справи, завод не зміг виплатити борг у розмірі понад 24 млн. руб. перед ТОВ «Кристал-2010».

Разом з тим юристи відзначають, що для підприємства, яке проходить процедуру банкрутства, продавати акції вже безглуздо.

«Акції нікому не потрібні, оскільки ніяк не впливають на процедуру банкрутства, не дають акціонерам ніяких переваг», - пояснив старший партнер групи правових компаній «Інтелект-С» Роман Речкин.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.