IGC прогнозує сповільнення зростання виробництва пшеничного борошна в світі

Згідно з останніми даними аналітиків IGC, тенденція світового зростання виробництва пшеничного борошна найближчим часом може сповільнитися або припинитися взагалі, повідомляє The World Grain.

Зокрема, у США зростання даного показника є незначним, а у низці європейських країн (Німеччина, Франція, Великобританія) відзначається зниження обсягів виробництва борошна, що є свідченням певних труднощів, з якими стикаються переробники.

У той же час, світове споживання пшениці в продовольчих цілях продовжує зростати і в 2017/18 МР, за прогнозами експертів, складе 503 млн. тонн, що на 6,7 млн. тонн перевищить рівень поточного сезону і буде еквівалентно річному споживанню на душу населення в обсязі 66,9 кг. При цьому найбільше зростання виробництва пшеничного борошна, як очікується, буде спостерігатися в країнах Азії, що розвиваються, і особливо в регіоні Африки, де чисельність населення продовжує збільшуватися, а продукти харчування з пшениці стають все більш широко вживаними.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.