Борошно зберігає найбільшу частку в експорті харчової продукції з Казахстану - експерт

У загальному обсязі експорту харчових продуктів з Казахстану у січні 2016 р. частка борошна досягла 97,5% у порівнянні з 96,5% в січні роком раніше.

Про це 12 квітня під час свого виступу на міжнародному Каспійсько-Чорноморському аграрному конгресі в Азербайджані заявив президент Союзу борошномелів Казахстану Євген Ган.

Він уточнив, що за перший місяць п.р. у загальному обсязі експорту харчової продукції з Казахстану 1,4% склала частка рису, 1,1% - м'яса (січень 2015 р.: 2,2% і 1,3% відповідно).

«Частка експорту харчової промисловості в загальному обсязі поставок на зовнішні ринки вкрай мала (2,8% у 2015 р.). За останні кілька років істотних зміни у структурі експорту також не спостерігається - домінуючими товарами залишаються борошно, м'ясо та рис», - зазначив Е.Ган.

Також експерт поінформував, що за підсумками 2015 р. Казахстан знизив обсяг експорту борошна на 35 тис. тонн у порівнянні з показником 2014 р. - до 1,809 млн. тонн.

У лютому Україна експортувала майже 20% виробленого борошна — експерт

Казахстан зменшить обсяг експорту борошна — експерт

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.