Влада так званої «ДНР» запропонувала хлібопекарським підприємствам обмін пшениці на житнє борошно

Влада самопроголошеної ДНР планує наповнити резервний фонд шляхом обміну «гуманітарного» житнього борошна на пшеницю.

Про це йдеться в повідомленні міністерства економічного розвитку самопроголошеної ДНР, опублікованому на його сайті 6 травня.

Згідно із повідомленням, підприємствам хлібопекарської галузі пропонується здійснювати обмін 1135 кг пшениці 2 класу на 1000 кг «гуманітарного» житнього борошна.

Також наголошується, що коефіцієнт обміну «гуманітарного» житнього борошна на пшеницю розроблено з метою стабілізації ринку продовольства, а також для зниження витрат на виробництво хлібобулочної продукції.

Крім того, влада так званої «ДНР» пропонує хлібопекарським підприємствам виробляти «гуманітарний» хліб для соціальних установ. Таким підприємствам планується постачати «гуманітарне борошно» на умовах 65% на 35%.

«Наприклад, з 1000 кг гуманітарної борошна 350 кг спрямовуватиметься на покриття виробничих витрат підприємства і витрат на логістику, а з решти 650 кг борошна підприємство зобов'язується виготовити та поставити до соціальних установ 890,5 кг «гуманітарного хліба», - йдеться в повідомленні.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.