Вітаємо трьох нових учасників ГС «Борошномели України»!

До ГС «Борошномели України» приєдналися три нових учасники: ПАТ «Концерн Хлібпром», ПАТ «Миколаївський комбінат хлібопродуктів» та ТОВ «Шевченківській завод продтоварів».

«Концерн Хлібпром» щодня виготовляє понад 220 тонн хлібної, хлібобулочної, кондитерської продукції та тістових напівфабрикатів. До структури компанії входить 2 переробних й 6 харчових підприємств, розташованих у Львівській та Вінницькій областях.

Потужності Миколаївського КХП (м. Миколаїв) складаються з елеваторного, комбікормового комплексів та двох борошномельних заводів, загальна виробнича потужність яких становить 440 тонн пшениці та 80 тонн жита на добу. Борошномельний комплекс також включає в себе цехи з упакування борошна продуктивністю 144 тонни на добу та склади готової продукції. Компанія виробляє борошно всіх категорій якості, а також висівки пшеничні розсипні, крупу манну. Значну частину борошна підприємство експортує.

«Шевченківській завод продтоварів» (Київська область) займається переробкою зернових культур. Підприємство є одним із лідерів з виробництва борошна та продуктів харчування швидкого приготування із зерна вівса, пшениці, ячменю, жита, гороху, проса, гречки та їх сумішей. Крім того до структури підприємства входить кондитерський цех з виробництва борошняних виробів, продукція якого експортується до країн Європи.

З повним переліком учасників спілки можна ознайомитись за посиланням.

Концерн Хлібпром

Шевченківській завод продтоварів

Миколаївський комбінат хлібопродуктів

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.