Українські переробники зерна змушені самостійно вирішувати цілий ряд внутрішніх і зовнішніх проблем галузі - експерт

В даний час для забезпечення ефективності своєї виробничої діяльності українські переробники зерна змушені вирішувати цілий ряд як внутрішніх, так і зовнішніх проблем.

Про це 24 вересня в своїй доповіді на конференції «Борошно і крупи: сировина, ринок, технології» в Києві заявив генеральний директор компанії КП «Білоцерківхлібопродукт» Іван Шилов.

«У їх числі недостатня ефективність діючої системи декларування цін на сільгосппродукцію, надмірна кількість перевірок з боку антимонопольних органів, значна нестабільність ситуації на внутрішньому ринку зерна, логістичні та тарифні проблеми транспортування продукції і цілий ряд інших проблем», - зазначив він.

Всі вищевказані проблеми І.Шилов назвав «внутрішніми», при цьому основною з них є відсутність державної програми розвитку галузі.

У числі зовнішніх чинників, що впливають на розвиток галузі, він відзначив «слабке» просування готової продукції на зарубіжні ринки, а також суттєві адміністративні проблеми при імпорті обладнання та запчастин для галузі.

«І, нарешті, відома всім проблема неповернення ПДВ, яка тягнеться роками», - резюмував І.Шилов.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.