Україна у 2015/16 МР скоротила імпорт борошняних сумішей на 23%

За підсумками 2015/16 МР обсяг імпорту в Україну борошняних сумішей для виробництва хлібобулочних виробів склав 1,71 тис. тонн, що на 23% менше, ніж в попередньому сезоні (2,21 тис. тонн).

Основними постачальниками даного виду продукції стали країни Європейського союзу, звідки було імпортовано 97% партій. Про це 25 серпня повідомив аналітик зернових ринків ІА «АПК-Інформ» Андрій Купченко.

Згідно з повідомленням, обсяги експорту борошняних сумішей з України можна порівняти з обсягами імпорту. За підсумками 2015/16 МР, на зовнішні ринки було поставлено 1,24 тис. тонн даної продукції, що всього на 4% поступається показнику попереднього сезону (1,29 тис. тонн). Практично весь обсяг продукції (97%) був поставлений до Білорусі. Ще по 2% експортних партій було експортовано до Молдови та Грузії.

«На тлі розвитку експорту і розширення ринків збуту борошна з України перспективним може стати і сегмент борошняних сумішей, що дозволить диверсифікувати виробництво й збільшити асортимент продукції, що експортується», – уточнюється у повідомленні.

Не зернотрейдингом єдиним! Форум зернопереробників: ринок і технології – 2016

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.