Україна експортує рекордні обсяги борошна

За 11 місяців (липень - травень) 2014/15 МР Україна експортувала 232,2 тис. тонн пшеничного борошна, що стало абсолютним рекордом для даного періоду і вже на 2% перевищує показник експорту за весь 2013/14 МР (228,2 тис. тонн).

Про це 22 червня повідомило ІА «АПК-Інформ». Згідно з оцінками аналітиків, обсяг зовнішніх поставок борошна за підсумками поточного сезону може скласти 255 тис. тонн, що практично на 12% перевищить торішній показник.

«Збільшення темпів експорту борошна спостерігається на тлі зниження внутрішнього попиту, що, у свою чергу, зумовлено скороченням чисельності населення України, зміною культури харчування і зниженням купівельної спроможності», - йдеться в повідомленні.

Крім того, наголошується, що вартість сировини і виробничі витрати при виробництві борошна істотно виросли.

«Таким чином, низький попит і високі витрати на виробництво поставили українську борошномельну галузь в дуже складну ситуацію. Тому одним з основних компенсаційних механізмів, що дозволяють зберегти даний переробний сегмент на плаву, є експорт готової продукції, активізація якого життєво важлива для галузі », - відзначають аналітики агентства.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.