ПАТ «Аграрний фонд» приєдналося до спілки «Борошномели України»

На черговому засіданні асоціації «Борошномели України», яке відбулося 8 квітня, до спілки приєдналося ПАТ «Аграрний фонд».

Голова правління фонду Андрій Радченко зазначив, що на сьогодні до спілки «Борошномели України» долучились найбільші борошномельні підприємства, які забезпечують виробництво 57% борошна на ринку України.

«Членство ПАТ «Аграрний фонд» у ГС «Борошномели України» сприятиме покращенню умов для підприємницької діяльності в борошномельній галузі, розвитку торговельних зв'язків між українськими компаніями та зарубіжними клієнтами, а також створить більше умов для ефективного виконання фондом своєї головної функції – забезпечення продовольчої безпеки України», – додав А.Радченко.

ПАТ «Аграрний фонд», 100% акціонером якого є держава, було створено у 2013 р. за рішенням Кабінету міністрів України. Основне завдання фонду – комерційна діяльність. Фонд займається закупівлею зерна, його зберіганням, переробкою та реалізацією борошна.

Аграрний фонд планує щомісяця продавати 4-5 тис. тонн борошна

Вітаємо нових учасників ГС «Борошномели України»!

Учасники спілки «Борошномели України»

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.