Куліндорівський КХП почав відвантажувати пшеничне борошно до США

Підприємство Держрезерву України ДП «Куліндорівський комбінат хлібопродуктів» уклало контракт з американською компанією на поставку до США пшеничного борошна вищого і першого сорту.

Про це заявила перший заступник гендиректора ДП Світлана Паненко, повідомляє ІА «АПК-Інформ».   

«Укладанню контракту передувала довга і копітка робота, адже американський ринок продовольства вважається досить закритим для імпорту, він регулюється низкою рішень конгресу. Необхідно пройти багато експертиз, отримати відповідні документи, що підтверджують якість продукту. Ми кілька разів відправляли пробні партії, вели переговори, і ось нарешті контракт підписаний... перший збірний контейнер з борошном відправився до США», – поінформувала вона.

Згідно з повідомленням, КХП уклав контракт з американською стороною терміном на рік. При цьому уточнюється, що мова йде про борошно, вироблене з пшениці м'яких сортів, яке використовується у виготовленні хліба, на виробництві якого спеціалізується Куліндорівський КХП. У прес-службі додали, що за результатами відвантаження першої пробної партії борошна можна буде говорити про подальше постачання.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.