КХП у підпорядкуванні Мінагропроду збільшили валовий прибуток на 40%

КХП збільшили валовий прибуток

Чистий дохід восьми комбінатів хлібопродуктів, що входять в сферу управління Міністерства аграрної політики та продовольства України, за підсумками 2015 р. склав 510 млн. грн., що на 12% більше, ніж у 2014 р.

Валовий прибуток підприємств при цьому склав 76,5 млн. грн., що на 40% вище, ніж у 2014 р. Про це 6 квітня повідомила прес-служба Мінагропроду.

Відзначимо, що під керуванням Мінагропроду знаходяться «Новопокровський КХП», «Неполоковецький КХП», «Дунаєвецький КХП», «Полтавський КХП», «Радивилівський КХП», «Івано-Франківський КХП», «Луцький КХП № 2» й «Ніжинський КХП».

Новопокровський КХП – флагман вітчизняної зернопереробки

Уточнюється, що п'ять з цих підприємств в минулому році принесли прибуток. «Чистий фінансовий результат склав 8,7 млн. грн. Три інші підприємства (Івано-Франківський, Ніжинський та Луцький КХП №2) стали збитковими і вийшли в мінус 10,8 млн. грн. Причини таких збитків - загальний стан підприємств, викликане діяльністю попереднього їх керівництва», - зазначив фінансовий аналітик Юрій Тарасенко.

Обсяг виробництва борошна на зазначених восьми підприємствах у 2015 р. перевищив 250 тис. тонн, що становить понад 10% від обсягу внутрішнього споживання країни. Сумарний обсяг одноразового зберігання зерна даних підприємств становить понад 830 тис. тонн. При цьому планова потужність виробництва борошна комбінатів сягає 2,82 тис. тонн на добу. У 2015 р. коефіцієнт завантаження потужностей зберігання зерна сягнув понад 70% (610 тис. тонн).

У лютому Україна експортувала майже 20% виробленого борошна — експерт

Экспорт муки из Украины в июле-феврале 2015/16 МГ

HACCP стане обов'язковим для всіх виробників харчових продуктів - Мінагропрод України

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.