Член Спілки "Борошномели України" ТОВ «Мовер Міл» ввело в експлуатацію млинзавод

млинзавод

У Черкаській області (Тальнівський р-н) введено в експлуатацію завод з переробки зернових культур ТОВ «Мовер Міл», яке є членом Спілки «Борошномели України».

Про це 21 лютого повідомив регіональний інформаційний портал «Прочерк». Як розповів засновник підприємства Володимир Мовчан, на заводі буде виготовлятися п’ять видів продукції: борошно трьох видів (вищого гатунку, першого і другого), висівки, манка.

«Треба не сировину відправляти споживачам, а переробляти. Я побував в Туреччині, бачив, де серед скель, де немає жодного колоска пшениці, стоять заводи і переробляють пшеницю на борошно. Стоять там інші переробні заводи. Чому ж ми не робимо цього? Тому й почали працювати в цьому напрямку», – уточнив він і додав, що добова максимальна потужність заводу складає 350 тонн.

За його словами, борошно реалізовується по Україні, але вже є перші контракти на поставку продукції в Європу. Щодо висівок, то вони швидше продаються, ніж борошно. Завод вже має багато заявок на їх купівлю.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.