Білорусь поставила в Єгипет пробну партію житнього борошна

Білорусь експортувала пробну партію житнього борошна об'ємом 20 тонн до Єгипту.

Про це заявив заступник начальника головного управління переробної промисловості Міністерства сільського господарства і продовольства РБ Вадим Побединський, повідомило 8 грудня ІА БЕЛТА.

«Через кілька днів група фахівців, а також генеральний директор і головний технолог підприємства «Лідахлебопродукт» відправляться до Єгипту, де буде відпрацьовуватися технологія виготовлення традиційного єгипетського коржа, що користується великим попитом у місцевих споживачів, з білоруського житнього борошна», - зазначив В. Побединський.

За його словами, на сьогоднішній день з єгипетськими партнерами також обговорюється можливість організації спільного виробництва в хлібопекарській промисловості.

Відзначається, що в рік Білорусь експортує 10 тис. тонн хлібобулочних і борошняних кондитерських виробів на суму $14-15 млн., що становить близько 2% всього обсягу виробництва цієї продукції. Крім того, в січні-листопаді 2017 р. білоруські виробники експортували хлібобулочних виробів на $11,8 млн.

З початку сезону ДПЗКУ експортувала майже 30 тис. тонн борошна та висівок

Євросоюз щорічно споживає 34 млн. тонн борошна

Україна з початку 2017/18 МР експортувала 166 тис. тонн борошна

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.