Асоціація «Борошномели України» провела зустріч з Федерацією борошномелів та міністерством сільського господарства Туреччини

22 травня асоціація «Борошномели України» зустрілася з представниками Федерації борошномелів Туреччини, а також з заступником міністра продовольства, сільського господарства та тваринництва Туреччини Мехметом Данішем.

Серед представників Федерації борошномелів Туреччини були генеральний директор Зернового комітету Туреччини (ТМО) Ісмаїл Кемалоглу, голова Федерації борошномелів Гюнхан Улусой, Генеральний секретар Федерації борошномелів Туреччини Вурал Курал, та представники бізнесу.

В ході зустрічі, турецька делегація обговорила питання розвитку співпраці з українськими борошномелами. Голова асоціації «Борошномели України» Родіон Рибчинський представив детальну доповідь про розвиток борошномельної галузі в країні, а також презентував можливості для розвитку відносин з Туреччиною.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.