Аграрний фонд планує щомісяця продавати 4-5 тис. тонн борошна

ПАТ «Аграрний фонд», починаючи з квітня п.р., планує щомісяця продавати у роздріб 4-5 тис. тонн борошна, повідомила прес-служба фонду.

«На сьогоднішній день підписані договори з київськими дистриб'юторами, і найближчим часом плануємо підписати з львівськими. Крім того, ми працюємо з потенційними дистриб'юторами, які готові представляти інтереси ПАТ «Аграрний фонд» в усіх областях України», – зазначив голова правління фонду Андрій Радченко.

Він додав, що фонд працює над вибором підприємства в західному регіоні України, яке буде фасувати його продукцію. «Ми це робимо для того, щоб не возити борошно з Києва, де ми зараз пакуємо його, в західні області, і, таким чином, заощадимо на доставці. Потім в наших планах знайти фасувальні підприємства на сході, на півдні й на півночі України. А вже після того, як ми будемо фасувати нашу продукцію в п'яти регіонах, включно з Києвом, можна буде говорити, що ми будемо присутні у всіх областях», – уточнив А.Радченко.

Також він повідомив, що через 1,5-2 місяці Аграрний фонд планує розпочати продаж у роздріб гречаної крупи.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.