В Хмельницькій області введено в експлуатацію два круп’яних заводи

Група компаній «Хмельницьк Млин» ввело в експлуатацію два круп’яних заводи в Хмельницькій області. Про це повідомила прес-служба Науково-виробничого об'єднання «Агро-Сімо-Машбуд», яке займалося будівництвом обктів.

«Вирощувані компанією пшениця і жито ефективно переробляються на млинових потужностях. Інші культури, такі як ячмінь, соя, гречка, та інші до 2016 р. успішно продавалися міжнародним трейдерам. Але, з огляду на стратегію компанії спрямовану на розширення виробництва, у 2016 р. було прийнято рішення про підписання контракту з НВО «Агро-Сімо-Машбуд» про будівництво двох крупозаводів, які дозволять повністю переробляти вирощувані круп'яні культури», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, побудовано гречезавод продуктивністю 110-120 тонн/добу зерна, а також універсальний завод продуктивністю 24-26 тонн/добу, який дозволить виробляти різні види зернових пластівців (пластівці швидкого приготування, що не потребують варіння) і крупи булгур.

Agricom Group ввела в експлуатацію завод з виробництва вівсяних пластівців в Чернігівській області

Іван Шилов: Успішним може бути тільки підприємство, яке має 30-40% експорту 

Географія експорту продуктів переробки зернових культур з України у 2017 році

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.