В Одеському порту затверджено будівництво компактного зернового термінала

В Одеському порту затверджено проект будівництва компактного зернового комплексу в тилу 7 причалу.

Комплекс зможе приймати зернові вантажі залізничного рухомого складу та відвантажувати їх на судна, а його потужність складе 70 тис. тонн. Про це 7 серпня повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури України.

У повідомленні говориться, що відмінною рисою перевалочного комплексу буде застосування сучасних герметичних транспортних мереж і сховищ для переміщення та зберігання зерна, а також технології пилопригнічення (передбачається використання харчових дезодорованих і рафінованих олій для зв'язування пилу).

«Сучасне причальне навантажувальне обладнання забезпечить мінімальні швидкості падіння зерна до трюму і відсутність пилоутворення. З погляду  екологічних і природоохоронних показників новий зерновий термінал буде не гіршим за контейнерний термінал, а за відсутності в технології термінала двигунів внутрішнього згоряння за певними параметрами навіть кращим», - відзначається в повідомленні міністерства.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.