У Миколаєві планується побудувати сім причалів і термінали для зернових вантажів

Компанія «Термінал-Укрхарчозбутсировина» («Термінал-УХЗС», м. Миколаїв) має намір спорудити в Бузькому лимані сім причалів і термінали для зернових і генеральних вантажів, харчового наливу, а також ро-ро та контейнерний комплекси.

Про це заявив виконавчий директор компанії Дмитро Фалько, повідомив портал ЦТС.

За його словами, загальна довжина причалів складе 2400 м. Будівництво першої черги причальної лінії та терміналів для зернових і сипких вантажів інвестор планує здійснити протягом 2 років із моменту початку робіт. Розпочати будівництво компанія має намір у липні ц.р. Терміни спорудження об'єктів другої та третьої черг залежатимуть від ситуації на ринку і наявності вантажів.

Д.Фалько повідомив, що «Термінал-УХЗС» обробляє 1,5 млн. тонн вантажів на рік.

«Вантажі, з якими ми працюємо, - це харчовий налив, зернові, сипкі, макуха, шрот, гранульований жом. Сьогодні ми використовуємо причали Миколаївського глиноземного заводу, і наші трубопроводи виведено до них. У випадку, якщо наш проект буде реалізовано, ми зможемо розгорнути свої навантажувальні лінії», - зазначив виконавчий директор компанії.

За його словами, вартість спорудження першої черги становить близько 1 млрд. грн. (у цінах 2008 р.).

Нагадаємо, що в лютому ц.р. Миколаївська облдержадміністрація передала 157 га землі на території Галіциновської сільради в оренду на 49 років компанії «Термінал-УХЗС» для будівництва перевалочних потужностей.

Про асоціацію

Cпілка «Борошномели України» створена для підтримки українських виробників борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових.

Ми у соціальних мережах

  

Останні новини

«
»

Контакти

  01030 м. Київ
  вул. Золотоворітська, 6-Б
  +38 (044) 239-93-74
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.